Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво правите преди участие?


ronia

Преди да тръгна за участие...  

264 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ми доколкото помня, преди или пушех цигара навън на спокойствие или бях прекалено зает да търча наоколо и да събирам останалите :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хареса ми темата...

Тъй като се "разпаднах" с групата още март месец, сега нямам участия. Докато ги имаше, обаче, си отделях цял следобед да се подготвям (при все вътрешната тяга в отношенията, си признавам, че изпитвах извънземен кеф от участията).

- слушах записа от предишното участие (записвах всички участия с лаптопа и скайп-микрофончето и още през седмицата си набелязвах какво да оправям. Много помага тази практика, това са нещо като "пасивни репетиции", а преди участие слушането с ангажимент... затопля и разпява, без да има нужда човек да се "дере".);

- душовете и козметиката са нещо нормално...

- попявам си ДРУГИ неща, от които ми е кеф;

- гледам да не си забравя микрофона или захранването, щото съм заплес...

- шофирам до мястото;

- в кръчмата си осигурявам количества водица (със стайна температура) и голяма чаша с нещо топло - кафе, чай. С мед.

Ох, отивам като на празник...

 

***

:thumbs_up:Да помогнем за една от кампаниите на muzikant.org: http://www.svetomir.org

Дарете чрез SMS с текст: DMS SVETOMIR

M-tel: 1571 Globul/Vivatel: 17777

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпуснат е възможният важен отговор "минавам през кенефа". :thumbs_up: Или той се подразбира? :hysterical:

 

За това може да се направи отделна тема (озаглавена "WC Live" например). Кенефът си е редовна дестинация на абонаментен принцип... Може би трябваше да го има през всеки три пункта от анкетата... :hysterical:

 

***

Да помогнем за една от кампаниите на muzikant.org: http://www.svetomir.org

Дарете чрез SMS с текст: DMS SVETOMIR

M-tel: 1571 Globul/Vivatel: 17777

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, отивам като на празник...

Ей-тва страшно ми хареса! :cheers2:

 

Изпуснат е възможният важен отговор "минавам през кенефа"

Абе подразбира се - обаче си е ОгрОмен пропуск в оформянето на анкетата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да кажа какво не правя преди участие. Не пия алкохол и не плюскам като свиня. А какво правя си е моя тайна :dance: Казвам само на хората с които свиря, за да не се притесняват. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм обикновено преди участие се карам с някой особенно дестина минути преди да почнем обичам да овикам всички зада съм добре ядосан, :yes: винаги се намира някой на който мога да си го изкарам колкото и да са послушни :thumbup:

Редактирано от A-L-A-D-I-N
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концентрирам се и гледам да оставя всички притеснения зад гърба си.Усмихвам се и излизам. :thumbs_up: Не съм суеверен не стъпвам с опеделен крак напред не стискам амулет в ръка и тн..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Отговорих с "Тренирам". Убеден съм, че на сцената вокалът трябва да се чувства повече от комфортно и това е един от начините моите начини. Другите неща са ясни - за личната хигиена, облеклото според конкретната музика, мястото, групата и най-вече според моментното настроение. Изключително важно е когато публиката погледне към фронтмена да види не само добре пеещ човек, а и личност със собствено излъчване. Всичко, което помага на вокала да се превърне в такъв (или поне така да изглежда :greenball: ), е препоръчително.

 

А,да, пия два големи Jack-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пътувам към участието, като отида там където ще свиря, се погрижвам да си подготвя гиъра, след това вечеряме с колегите (които и да са те) пием кафета и си бъбрим за различни работи. С една дума дума нищо интересно :greenangel: Етапа на който смятах , че участието е нещо специално и изисква определена подготовка е отдвна отминал, за радост или съжаление ;) .

На анкетата избрах - Друго, иначе повечето от нещата описани в нея съм ги вършил

 

 

п.п. Ха, тъкмо видях, че отговарям вече за втори път тук, е това е то оглупявам сериозно :P

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва Камен Донев "с едната ръка пия и пуша,а с другата на пия и не пуша"естествено кво да правя преди лайв,е и малко разсвирване е от полза :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.