Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ?


Zdravko Peev

Recommended Posts

Цялата история е следната: По немски имаме да правим реферат за някаква област на техниката (съвсем произволна). И познайте, какво си избрах аз - електрическата китара :guitar: ;) .

Устройство, модели, малко от историята, това смятам да засегна.

 

И бих ви помолил, ако имате линкове към някакви хубави сайтове, които са по темата, да ми дадете малко ;) . Единственото условие е да са на немски, защото в реферата трябва да присъства и източникът в оригинал (оригиналния текст + мястото (линк-а)).

 

Аз намерих ето това, добре ми се види http://www.rocksource.de/gitarren/gitarre_aufbau.htm#

 

Ако имате някакви идеи, предложения, каквото и да е, което смятате, че би ми помогнало, слушам моля ;)

 

Трябва да избутаме хубава оценка, имайки впредвид самата тема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми човече, ще се поразходя малко из немските сайтове тия дни така и така и ще поогледам. Що не си вземеш нещо на английски и не си го преведеш. Термините не са нещо различно eg. Fretten

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве, на мен не ми е проблем да преведа от английски - има много хубави сайтове на този език, ама ми искат текста напечатан (източника) в оригинал, не превод ;) . Пък и ако тръгна да го превеждам от англ. на немски ще ми отнеме прекалено много време. Пък все пак си говорим за по-голям обем на реферата. Само частта, която трябва да я говоря (защитата) ми трябва да е в нормата на 3 страници печатано ;) . Това (3-те страници) е мой текст, написан на основата на прочетеното... синтезирано най-важното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти къде учиш? Извинявай, ако искаш не ми отговаряй, само любопитствам, защото и аз съм в немска гимназия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм завършил немска гимназия и съм живял няколко години в Германия, така че мога да ти дам няква насока. Tова по принцип са сайтове на online магазини, но има и много неща за теорията на ел.китарата

 

Check this: www.musik-service.de

www.thomann.de

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.