Jump to content
Българският форум за музиканти

Rockobg


Recommended Posts

Понеже водя люта битка с компютрите и нета ще ползвам готовата формичка. Малце съм си глупав и по-добре ми е да си говоря с хората на бира, ама 'айде..

 

1)nickname: RockoBG

2)Възраст: 23 февруари 1977 към днешна дата 28 години

3)Образование: Механизатор -растениевъд

4)Вашият инструмент/и: И с китарата се боря, както с компютрите (по-често губя)

5)Предпочитан музикален стил: Адреналин, Тресня и Блусец по много

6)Вашият вдъхновител: DIO е най-големия

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Група "Херкулес" - Ивайловград, "Динамитър блус бенд" - София, както се казва само глупости

8)Странични интереси: Broadcast edit

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Така наречения ми ник е такъв от бебешката ми количка. Всички ме познават като Роко, а БГ са инициалите на презимето и фамилията ми. Не е някакъв концептуален шовенизъм, но седи добре. Не лъжа, Не крада! Скоро и снимките. Засега "Добре заварили!" в това дружелюбно и интересно местенце...

Изчерпах се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Greetings mortal,welcome to this godforsaken and abandoned place!"

Хъ-хъ,шегувам се - форума е на шест и се надявам ,че ще се чувстваш уютно тук!

Добре дошъл! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Така наречения ми ник е такъв от бебешката ми количка. Всички ме познават като Роко, а БГ са инициалите на презимето и фамилията ми. Не е някакъв концептуален шовенизъм, но седи добре. Не лъжа, Не крада! Скоро и снимките. Засега "Добре заварили!" в това дружелюбно и интересно местенце...

Изчерпах се...

a аз си мислех ,че си един от АТАКАТА :)

Ами Добре си Дошъл !

Ама тоя Избягалия от Лудницата дето е на Аватара ти, не ме Кефи!

по-хубу сложи снимка на Някое Прасе(само другарска препоръка де :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от големите цели в живота ми е да развенчая (с факти) хора като полуидиота проф. на аватара ми (Не знам как да си сменя титлата под него, един вид като описание, за да се разбере кривата ми гавра). Продължавам списъка: Недоволен, Врачки (Всички модели), Стар Академи, Пишман журналисти (дето пишат абсолютно във всички всекидневници "Дио-вокал на Пърпъл"). Малоумни водещи от всякъкъв род публицистични предавания, всякакви "патриоти" лаещи от вестници и ТВ с цел лична изгода и т. н. и т.н.

Образно казано аз съм човек с мисия.

 

ИНАЧЕ

Добре заварили на всички! За 4-5 дни се позабавлявах доста из този форум.

Понаучих разни работи, благодаря за което и най важното Заформила се е хубава компания.

И да ви помоля:

- Ако изглеждам заядлив понякога - не си го слагайте много на оная работа.

Просто имам си мнение за доста неща. А вие имате ваше!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Яхахахахах

Като бях кандидат студент въпросния професор ми беше квестор на изпита по математика. Забележете по колко интересен начин превърта езика си при изговаряне звука "Л"

Едит:

Роко, ще ми пратиш ли стоманения ястреб или поне текста?

Редактирано от Shakesbeer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

2 и нещо години по късно...

Вече се познавам лично с някои от потребителите във форума. Други познавам отпреди И - нет ерата и намерих отново тук, но днес реших да ъпдейтна малко информация относно професионалните си занимания от 98-а насам.

 

Понеже в myspace отвориха категорията filmmakers за Европа и си играх да пиша нек'во био, реших да го споделя и тук.

http://www.myspace.com/rockobg_nle" target="_blank">Те т'ва е

 

Относно к'во съм снимал в ДМА, "Зала България" и НДК смятам да поясня тук. Основно снимах изявите на естрадния отдел на ДМА и Фолклорни полюции от рода на "Сите българи заедно". Хора на "Софийските момчета", някой друг класически концерт (пак на студенти от ДМА - Брамс, Моцарт, Албинони си спомням от раз - с Пламен Джуров диригент. Иначе в периода 2000 -2003 съм изтръшкал 'сичкото странджански фолклор и стари градски, и шопски, и копривщенски песни, и прочее художествена самодейност.

 

Факта, че цял живот живея с музикален педагог (майка ми) под един покрив води до това, че посвирвам и научих гамата (тя не че дълга - До мажор ъфкорс) преди азбуката, а това че посвирвам води до това, че мога да монтирам музикални видеа. Та! Това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.