Jump to content
Българският форум за музиканти

Инструменти, хора. Машини :)


Recommended Posts

pacman,pacman,pacman,pacman......много голямо SORRY ...

 

Объркал съм информацията за номерата.

Моля те виж отново поста ми за ножчетата,сега съм редактирал стария текст.

 

Извинявай за неволната заблуда, дано не си ходил вече до магазина ..... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

...Абе това въпрочсе не е май за тая тема, даже май изобщо не е за този форум, ама аз да си питам, пък може и някой да знае... :)

 

 

Интересува ме някакво място(работилница) с голям банциг / гатер, където могат да ми разбичат разни дръвца (става дума за София). Знам че има разни 'дърводелски услуги' и т.н. по околомръсното, но става въпрос за доста крехко дърво, което да се нареже на тънки ленти, такаче трябва да се работи фнимателно...

А в магазините като практикер/бриколаж май разкрояват само техен си мат'рял

 

 

Та ако някой знае такова място, благодарен ша съм му да ми каже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни приятели имат цех за мебели и правят доста лукс неща само от дърво(не сглобяват талашитени кубчета имам предвид-разбират си хората), а единият е много добър дърворезбар, ще ги попитам имат ли време(то начина си го имат).Ти кажи само интересува ли те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: благодарйъ :dance:

 

ама засега не ги занимавай с мене 'ората, че то тва нещо ще го правя след 2-3 месеца може би.

става дума за нещо като матряла в ей тази тема, който първо трябва да сваря, изсуша, и чак тогава... и като е готов, тогава ще го разфасовам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.