Jump to content
Българският форум за музиканти

Flea - велик!


разбойник

Recommended Posts

Музиката е океан и винаги можеш да научиш още нещо. Дори ако си фънки басист с абсолютно уникален стил и от 20 години свиренето ти е повод хиляди деца да решат да стават бас китаристи. Евала!

 

Вижте линка:

 

http://www.collegeotr.com/university_of_so...ows_music_12343

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, това е един от басистите на които свалям шапка :) Браво на Flea, че все пак е решил да се захване с изучаване на музика като теория и т.н. Това за мен означава само, че може да очакваме от него още много неща. ;)

Редактирано от faflu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЕЛИК, ВЕЛИК!!!

 

Жесток музикант. Супер добър!

 

За тези, които не знаят, в детските си години флии свири на тромпет.

 

ето едно линкче във википедията за него: цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Едно много голямо евала му правя на Флий все пак ми е любимият басист :thumbs_up:просто е невероятен музикант,да живее ФЪНКА и най-вече СЛАП ТЕХНИКАТА :thumbs_up:

Редактирано от slapin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

муахахаахах ... мене ако питате е сменил дрогата ... от там и новото светоусещане .. ехеех

 

slapin, музиката не е техника - музиката е музика защото е музкика и най добре е да си остане музика защото иначе няма да има музика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велик.. няма как да се опише по-друг начин , един от музикантите повлиял най-много върху мен :thumbs_up:

 

А сега като се пообразова малко можем да очакваме още велики неща от него и компания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега като се пообразова малко можем да очакваме още велики неща от него и компания ;)

... не бъди много сигурен, може да се появи ефекта "бахти глупостите съм свирил до сега, добре че се образовах да ми дойде акъла"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че няма да стане нито по-добър, нито по-лош басист. Просто ще си учи музика. ;) Дай Боже всекиму.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тойе самоук басист, макар и по нищо да не личи!!!

Лично съм гледал негово интервю в което той казва, че не познава нотите :rolleyes:

Явно му е дошло времето да ги научи :angry:

Редактирано от Svet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката е океан и винаги можеш да научиш още нещо. Дори ако си фънки басист с абсолютно уникален стил и от 20 години свиренето ти е повод хиляди деца да решат да стават бас китаристи. Евала!

 

Аз смело мога да кажа, че Flea е човека, който ме накара да започна да свиря на бас. Той ми е любимият басист не само заради този факт, а това, че е започнал да учи музика ме радва изключително много... Очакваме завръщането :yes:)) :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли е откачил от пиене, но все пак няма лошо - дори и Джимарата е искал да учи музика. Жив и здрав да ни е Флий, че да продължава да ни радва с творчеството си. Много голям музикант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Според мен само ще се прецака още повече! :girl_cray2: Аз съм кръвен фен на Флето и на Ред хот, ама по-голяма глупост от последния албум не съм чувал.

Абе май не е трябвало да спират наркотиците ама... нищо. Сега карат бентлита, а в Сърбия ги замерят с домати. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.