Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за млади барабанисти


bulby

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ааа поздрав за колегата от ритъм секцията,браво кольо и ти намаза нещо,обаче пак няма да имаш пари за цигари...мамито ти,нищо живо здраво,в най скоро време щи пр**ба наградката,хихи базик бре :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Коко! Ритъм секцията трябва да се подкрепяме :)

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, бате Ники :thumbs_up: батко ти стефчо съм :girl_cray2: вчера се видяхме с Венко в НБУ и той ми показа снимките от 23ти - много яко :hysterical: много беше гот и ще ви стискам палци на всички догодина щото не се съмнявам че пак ще оберете наградите, ама тоя път очаквам още повече да шашнете жури и публика ;) айде и да си ломиш чинелчетата със здраве :D) и много поздрави на Марти, Боги и който там още се навърта из това местенце :) успех на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има видео! Извинявам се за закъснението, но свалянето, обработката на материала и синхронизацията му със свука записан от миксера изисква време, което за съжаение в последните дни се оказа кът :blush:

В този ред на мисли имам една огромна молба към всички присъствали на конкурса. Имаме малък проблем точно с изпълнението на плей алонг - а на Ники Тошев! Свършила е касетата по средата на парчето :):excl:B);):oops:

Видях че имаше още една или две камери в залата и предполагам, че те са на близки на участниците в конкурса. Моля, ако някой чете този пост и е снимал с видео камера да се свърже с мен на тел. 08866 59855, или на e-mail: n.savov -at- pro-technica.com :help: :help: :help: :help:

Помощта му ще ни бъде безценна и ще помогне на всички да гледат конкурса от повече от една гледна точка.

Редактирано от BREAKDOWN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има видео! Извинявам се за закъснението, но свалянето, обработката на материала и синхронизацията му със свука записан от миксера изисква време, което за съжаение в последните дни се оказа кът :blush:

В този ред на мисли имам една огромна молба към всички присъствали на конкурса. Имаме малък проблем точно с изпълнението на плей алонг - а на Ники Тошев! Свършила е касетата по средата на парчето :):wallbash: :wallbash: :wallbash::oops:

Видях че имаше още една или две камери в залата и предполагам, че те са на близки на участниците в конкурса. Моля, ако някой чете този пост и е снимал с видео камера да се свърже с мен на тел. 08866 59855, или на e-mail: n.savov -at- pro-technica.com :help: :help: :help: :help:

Помощта му ще ни бъде безценна и ще помогне на всички да гледат конкурса от повече от една гледна точка.

Веднага казвам на баща ми. Той снимаше. :ok: Ще му дам телефона да се разберете. Само кажете кога е удобно да се звъни все пак :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.