Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за млади барабанисти


bulby

Recommended Posts

Бе то хубаво ежегоден, ама нали ще пораснем с по една годинка, която може да е фатална (в моя случай - 22 = OUT). :)

Кога и къде да сме на 23-ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бе то хубаво ежегоден, ама нали ще пораснем с по една годинка, която може да е фатална (в моя случай - 22 = OUT). :hysterical:

Кога и къде да сме на 23-ти?

 

На 22 влизаш в групата! На 23 всички сме в "ЧЕРВЕНАТА КЪЩА" адреса е ул. "Любен Каравелов" 15 на ъгъла с "Графа" всички да се чувстват поканени! Шоуто ще си заслужава - обещавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Ники Тошев,заслужи си 1-то място,със здраве да си ги блъскаш.

Честито разбирасе и на всички финалисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някой засне ли събитието с камера, та да може който не имал възможност да отиде да го гледа. :rolleyes:

Честито на Ники :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Събитието е заснето и записано на хард диск рекордер. Имаме към 4 часа и половина запис аудио и видео. Сега започва едно рязане и лепене и се надявам в най кратък срок да може да се гледа онлайн. Обещавам и снимки само да успея да си събера главата!

 

Благодаря на всички които дойдоха за да подкрепят финалистите. Мисля че шоуто си заслужаваше :rolleyes:

 

Очаквайте репортажи в снимки и видео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен за Ники,наистина много добро представяне.Марти,за мен беше удоволствие да се срещнем на такова събитие,както и с всички останали.Надявам се догодина отново да се видим.И както казват на едно друго местенце..."на печелившитие-честито,а останалите-не се отказвайте".

 

 

 

Поздрави на всички,

Боги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам ..мом4ето наистина си заслужава6е ..само аз него виках ...яд ме е 4е късно видях за конкурса !

Редактирано от KING4o_kardana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички! Всички бяха много, много добри и бяха страшни пичове! Атмосферата беше невероятна и всичко беше направено много добре. Craig Blundell направо разцепи с клиниката си  :rolleyes:

 

Айде, до година пак, живот и здраве :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички! Всички бяха много, много добри и бяха страшни пичове! Атмосферата беше невероятна и всичко беше направено много добре. Craig Blundell направо разцепи с клиниката си  :)

 

Айде, до година пак, живот и здраве ;)

 

Еййй, господ е барабанист и ме чу за теб ;))))))))))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Тошеееев!!! Като разбрах, че си спечелил изобщо не се очудих. Гордея се със тебе!!! Хех, нямам думи за тебе. Уникален човек си. Много се радвам, че сме такива добри приятели с тебе и също така, че свирим в една група. Браво Ники, браво. Ти си го заслужи първото място.. :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място - стахотно е,че има такова събитие в Бг ! Като се върна обещавам да организирам една дръм сбирка :hysterical:

 

Ейййй как се радвам за братчето ми Ники,нямате представа :) Браво манияк :thumbs_up: Браво и на Боги,въпреки второто място и той си е истински победител за мен :hysterical: Сигурен съм,че и другите участници са се представили страхотно !

Поздравления на всички и свирете :):hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.