Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за млади барабанисти


bulby

Recommended Posts

Бидейки вегетарианец от известно време надали бих се зарадвал на бахура, но виж ракията няма да я откажа :dance:

 

Това ми напомня като бях малко по-малък (15 - 16 годишен по десетичната система) се пробвах на едно състезание по карате, в което взех 1-во място, но бях безкрайно разочарован, защото наградата за първо място беше бутилка Jim Beam, а за второ една много яка торта - ако се бях представил малко по-зле щях да си хапна тортичка, а така единствен се облажи баща ми с уискито :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само да напомня, че набирането на кандидати за участие в конкурса продължава! Вече са доста :metalist: Мандалото обаче хлопва в 12.00 ч. на 15 октомври и който пратил - пратил :girl_witch:

За това приканвам желаещите да участват да побързат :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе инициативата е супер! ;)))) Много се радвам и се вълнувам даже, дори само заради самото участие. Щото надали ще оценят бластовете ми, ама все пак е интересно. :))

Повече такива оферти трябва да има в БГ, както и CLINICS!!!!!!!!!!!!!!!!

Успех на всички, но най-вече на мен! :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ударници!!! Текат последни часове за набиране на кандидати. Не че се оплакваме от количеството до момента но колкото повече - толкова повече.

Утре е крайния срок! Удължаваме го до 24.00ч. вместо до 12.00 както бяхме предвидили :)

Пращайте материалите си и нека най-добрите петима се срещнат на достоен финал! :)

Всички останали са добре дошли на 23 октомври за да насърчават тези които ще се борят за голямата награда :);) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ударници!!! Текат последни часове за набиране на кандидати. Не че се оплакваме от количеството до момента но колкото повече - толкова повече.

Утре е крайния срок! Удължаваме го до 24.00ч. вместо до 12.00 както бяхме предвидили :)

Пращайте материалите си и нека най-добрите петима се срещнат на достоен финал! :)

Всички останали са добре дошли на 23 октомври за да насърчават тези които ще се борят за голямата награда :);) ;)

Да му се невиди, изпратих e-mail с два мои клипа и дадох чавката да ми съобщи, когато го отворят и още не ми е изпратило, че са го отворили и започвам да се притеснявам да не би да не съм го пратил грешно нещо... :/
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ударници!!! Текат последни часове за набиране на кандидати. Не че се оплакваме от количеството до момента но колкото повече - толкова повече.

Утре е крайния срок! Удължаваме го до 24.00ч. вместо до 12.00 както бяхме предвидили :girl_witch:

Пращайте материалите си и нека най-добрите петима се срещнат на достоен финал! :)

Всички останали са добре дошли на 23 октомври за да насърчават тези които ще се борят за голямата награда ;) ;) :)

Да му се невиди, изпратих e-mail с два мои клипа и дадох чавката да ми съобщи, когато го отворят и още не ми е изпратило, че са го отворили и започвам да се притеснявам да не би да не съм го пратил грешно нещо... :/

 

А може би вече някой ти е отговорил дори ;)

 

 

Хайде барабанистиииии! От последния ми пост насам за 1 час имаме още двама нови кандидати :)

 

Пращайте линкове, клипове... абе кой каквото има (без грамофонни плочи и BETAMAX видео касети де..... :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да помолим хората, които се грижат за прегледждането на мейлите, да пращат потвърдителен мейл, за да няма проблеми, а и да не се чудим дали са получени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да помолим хората, които се грижат за прегледждането на мейлите, да пращат потвърдителен мейл, за да няма проблеми, а и да не се чудим дали са получени.

 

На всички отговаряме своевременно! ;) ако не си получил отговор пиши ми Л.С. :)

 

Ей хора! Побъркахте ни! Вече сте токова много че не смогваме да изгледаме материалите ви! Добрата новина е, че до момента няма нито един слаб кандидат!!!

Както и да е! Има още няколко часа до 24.00 ч. днес и ако някой още се чуди дали да прати материали има още няколко часа да го стори.

Всички материали се изпращат в централата на PAISTE от където ще решат кои са петимата най-добри!

Моля всички които до момента са пратили свои материали и са забравили да напишат поне един телефон за връзка - да го направят, защото само по телефон ще контактуваме с финалистите.

 

Успех на всички дръмърчета! :);):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, пращат е-майл хората. Аз отговорих! Искам да попитам, има ли къде да гледаме клипчетата на другите участници?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, пращат е-майл хората. Аз отговорих! Искам да попитам, има ли къде да гледаме клипчетата на другите участници?

 

Ще видим.

Редактирано от BREAKDOWN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гледането на другите, мисля, че е по-добре това да стане след конкурса, за да няма предварително потиснати млади таланти. А и да се запази елементът на изненадата.

Затова нека да е след финала на конкурса.

Примерно реплика на водещия: "Можете да видите клиповете на всички участници еди-къде си". Така може да се прояви интерес дори и от медии, професионалисти и т.н.

:greenball:

 

========

Ей, к'ва бройка има до момента? 50 човека? 500?

Редактирано от THE_INEXORABLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хлоп! :rolleyes: мандалото хлопна! Който пратил - пратил :) който не е ще прати догодина.

Сега започва най-интересната част. Всички материали са изпратени в централата на PAISTE и очакваме да разберем състава на великолепната петорка!

Всеки кандидат ще получи телефонно обаждане без значение дали е сред финалистите или не. Всички кандидати са изключителни. Нямаме слаб кандидат, което само може да ни радва. Факт е, че в България продължава да има млади хора които свирят и се развиват в правилна посока. Всички момчета които кандидатстваха ще бъдат поканени да присъстват на финала! Всички останали членове на форума и не само също са добре дошли! Елате на 23 октомври за да нахъсваме заедно финалистите и те да дадат най-доброто от себе си :)

Конкурсът ще бъде ежегоден така, че не бива да се демотивира никой който не стигне до финала тази година или не е успял да изпрати свои материали за кандидатстване.

 

Това е за сега! Следете темата за новини, защото MUZIKANT.ORG е нашият медиен партньор!

Благодаря от свое име и от името на колегията на Рафо за подкрепата :rocker:

 

Успех на всички кандидати и нека най-добрият победи! :drummer: :drummer: :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.