Jump to content
Българският форум за музиканти

Overloud Th1 Guitar System


Black Bird

Recommended Posts

Може да свалите демото от сайта за проба! :)

http://www.overloud.com/en/download/

 

ето и едно саундче http://www.nalbantov.com/TH1Rock1.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

... Митак всичко е супер и много ми се ще да пробвам софта ама не знам защо ми създава проблеми при и особено сред инсталация - изтеглих и двата варианта - и Стендалоун версията и ВСТ ... уж всичко е стандартно при инстал , но поради някакви причини иска рестарт на компа и като му дадеш ок излиза съобщение че исталацията се е прецакала щото компа ще рестартира , после опитах като отказах рестарт ... уж всичко беше нормално но като стартирам вече инсталбирания софт , първо излиза съобщение от което избирам демо вариант и след това почва едно чакане около 5-6 минути след което ако се появи софта , компа почва да се държи като забил .... след това инсталирах и вст версията - и там при исталация подобни истории , но разликата е че като тръгнах после да стартирам Кюбейса програмата замря при зареждането на Protection .. че и не само тя ами и целия комп та се наложи да го рестартирам по грубия начин .... та мисълта ми е - дали софта е бъгав или има някакъв секрет при инсталация за да работи нормално .... жив и здрав .Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май проблема е, че имаш инсталирана пиратска версия на драйвера за лиценз, който работи с Кубейса. :)

Не виждам друга логика...това става поради факта, че ТХ1 инсталира пиис лиценз драйвери. Иначе и Кубейса ли сега не ти тръгва ? Ако е така ънинстал на ТХ1. После инстал на Кубейса на ново. И това е. Друго не се сещам :wallbash: Сори. Исках да го пробвате, но явно няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май проблема е, че имаш инсталирана пиратска версия на драйвера за лиценз, който работи с Кубейса. :(

Не виждам друга логика...това става поради факта, че ТХ1 инсталира пиис лиценз драйвери. Иначе и Кубейса ли сега не ти тръгва ? Ако е така ънинстал на ТХ1. После инстал на Кубейса на ново. И това е. Друго не се сещам :( Сори. Исках да го пробвате, но явно няма да стане.

 

.... ами Митак пиратска е е версията .. ква друга да е .... за жалост де ..... ама 500-600 евро или колкото там струва лицензиран Кюбейс няма излишни ... както е да е .... ще чакаме от Air да направят квото трябва - гледам че в наште сайтове има вече тяхна версия на Ревърба на Овърлоуд - изтеглих го и много добре работи .... все пак благодарско за съдействието :thumbs_up: .Цеко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, цената е висока. :thumbs_up: Моя го купих от Сащ.

Иначе ако има мерак човек, излизат втора ръка Кубейс 4 за по 300$.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе при мен върви без проблем с едно старо Nuendo. . . Ако има проблеми с хоста, няма ли да тръгне с free версията на Reaper?? Трябва да пробвам довечера, но най-вероятно вече ми е изтекло демото на TH1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... по странното е че не ще да тръгне и стендалоун версията ... разбираемо е да речем че вст - то може да направи проблем с пиратски вариант на Кюбейса ... но при стендалоун не би трябвало да има проблем .... явно или екзето дето са го поснали за теглене има проблем или пък при самата инсталация има някакъв чалъм - уж всичко изглежда нормално ама знае ли човек .... ако някой открие проблема и неговото разрешение да свирка щото ми е любопитно да го пробва този софт .. пък и сигурно не само на мен .... живи и здрави . Цеко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че в познатия ни на всички Руски сайт AIR още не са се разписали, но и това ще стане скоро, дано да е скоро, защото Amplitube 3 и той се е запътил скоро :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, направо кефиш. Я кажи какви симулаций има амповите, за амповете говоря. И като цяло, по ли е реално от Simulanalog :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха и аз разцъках демото само на стендалоун че нямах време да го пускам в Кюбейз.Много добри симулации доста яко звучи и чистите и драйв канали.Супер е!Само че сега имам 4-5 китарни програми и се чудя коя да използвам,защото във всяка има нещо хубаво.Revalver 3,Guitar Rig 3,Amplitube 2,Amplitube jimi hendrix,GTR3 на Waves и сега Overloud-мноооо бе! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, много як софт,неоспоримо,обаче при мене се получава няква латенция, която липсва при Амплитубето примерно и разцъквайки аудио настройките при избора на Асио драйвери програмата дава грешка и спира :thumbs_up: иначе звука е в пъти по-добър от този на Амплитубето, което ползвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, много як софт,неоспоримо,обаче при мене се получава няква латенция, която липсва при Амплитубето примерно и разцъквайки аудио настройките при избора на Асио драйвери програмата дава грешка и спира :thumbs_up: иначе звука е в пъти по-добър от този на Амплитубето, което ползвам :)

Значи тва е от компа за което говориш.Явно му трябва повече Рам памет.Обикновено така се държат нещата на които не им стига"акъл" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.