Jump to content
Българският форум за музиканти

Слушалки


Gorchiza

Recommended Posts

Добър ден на всички ! Надявам се не ме изядете или обвините в нещо че поствам , просто прочетох така форума отгоре и помислих че е тук мястото. Не ме убивайте ако не е така. И предварително ме простете че ви занимавам с това , все пак ви намерих като форум занимаващ се с музика и мисля че вие сте точните хорар който може да ми помогнете.

Купувам си нови слушалки тъй като старите ми издъхнаха горките. Вперил съм поглед в тези http://www.akg.com/personal/K_514,pcatid,4...,_psmand,1.html , но много се двуумя дали са добри , дали са оптималното решение за парите който съм готов да дам ( до 120 макс ( предпочитано 100). Много ценя музиката и искам да слушам с хубаво устройство ( знам че много хубавите устройства са доста повече пари не се притеснявайте ) . Ако имате по добър вариянт кажете за друг вид слушалки , ще се радвам. И втори въпрос нали няма микрофони и некви други неща по тея слушалки ?

 

Много благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимаш ли 1-2 любими CDта и се паркраш в някой специализиран музикален (динакорд примерно имат доста голям избор на микрофони) магазин и почваш да пробваш чифт след чифт докато намериш "твоите" слушалки.

 

... иначе AKG са сила голяма, но има и други марки които не са за подценяване

 

Поздрави и дано съм бил поне малко полезен

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от AKG съм доволен наи-много от модела K-240, дори повече ми допадат от К-271, защото са полуотворени.Моя съвет е ако се купуват слушалки да бъдат отворени или полуотворени..е ако ги използваме за запис на вокали вече трябва да бъдат затворени естествено. AKG K-240 са около 200 лева и ако вдигнеш малко бюджета няма да съжаляваш :wub:

 

Ето тук можеш да ги видиш: http://www.akg.com/site/products/powerslav...anguage,EN.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.