Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Абе не им вярвай на тия сайтове... Кимбърли Гос, ако не знаеш, е била сешън клавир на Dimmu Borgir, Ancient и Therion

знам че е била със диму боргир,но не знаех че е клавир.някъде в един сайт,не знам кой четох за нея,и биографията на цялата група и на всички от нея.даже и за езерото четох :virtuoz: а вече тотално се убедих да не вярвам на метал сторм.толкова невярна информация има......one_voice.не е важно какво се говори.важно е да е по темата :) а ние в момента за това говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то това не си ли е просто негър? :godbless:

 

Ким Гос от Synergy е ебсолютна кочина. Ще ви светна, че тя и сестра и (групи с пребогат стаж) са били гаджета на половината музикален свят.

Спала е с доста космати метъли, а най-голямото и завоевание е Seth Putnam от Anal Cunt, с който са били гаджета около година.

Даже Seth имал веселяшкия навик да и пръска между краката със спрей на публични места. По този начин човекът искал да оповести на света, че оная и работа спешно се нуждае от ароматизиране.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Phantom Blue са яка женска банда. Китаристката им наистина свири здраво.

Редактирано от Putniq Bega4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо,ама аз нямам  и намерение да ставам като Great Kat !

Тва да се чува! Тряа да я надминете по-техника бая, за да има смисъл "революцията".

ооф,аман от техничари!

Защо си мислите,че всичко на тоя свят е техника? :godbless:

стига с тая техника :godbless: ....не всички велики музиканти са техничари

техниката не е най-важното нещо!!!!!!!!

това до колко умее да свири човек не се оценява по това дали може да изсвири някакво соло с бързината на светлината и без никакво чувство и мелодия примерно

айде млъквам,че :killyou:

 

сори за офтопика

 

та по темата

сетих се за едни китайки от детското филмче Hi Hi Puffy AmiYumi :godbless:

 

иначе имало някакво списание за ''женски'' рок :godbless: .ето линк към него www.womanrock.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооф,аман от техничари!

Защо си мислите,че всичко на тоя свят е техника? :godbless:

стига с тая техника :godbless:  ....не всички велики музиканти са техничари

техниката не е най-важното нещо!!!!!!!!

Не съм казал, че е най-важната, ама продава. Не съм казвал, че всички велики музиканти са техничари. Идеята ми е, че ако искате да правите революция ви трябва и техника, поне достатъчна да изсвирите това, което ви е в главата...

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама не се изказа така! :metalist:

Каза,че трябва да надминем Great Kat по техника,защото има разлика в това,което сега казваш!

все тая

 

айде стига с тоя офтопик,защото е напълно безмислен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо,ама аз нямам  и намерение да ставам като Great Kat !

Тва да се чува! Тряа да я надминете по-техника бая, за да има смисъл "революцията".

ооф,аман от техничари!

Защо си мислите,че всичко на тоя свят е техника? :singer:

стига с тая техника :metalist: ....не всички велики музиканти са техничари

техниката не е най-важното нещо!!!!!!!!

това до колко умее да свири човек не се оценява по това дали може да изсвири някакво соло с бързината на светлината и без никакво чувство и мелодия примерно

айде млъквам,че :killyou:

 

сори за офтопика

 

та по темата

сетих се за едни китайки от детското филмче Hi Hi Puffy AmiYumi :metalist:

 

иначе имало някакво списание за ''женски'' рок :P .ето линк към него www.womanrock.com

ще се базирам на личен опит.пъфи амиюми не са китаристки.те имат група,но са само певици в нея :metalist: заявявам го гордо,защото освен метъл слушам и рок от япония :hello: лични любимци-asian kung-fu generation,mass missile и pierrot :hello:

едит:абе кимбърли тя ли пее или само свири?защото всичките песни който имам(цялата дискография) са изпяти от жена.

Редактирано от Лелдорин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едит:абе кимбърли тя ли пее или само свири?защото всичките песни който имам(цялата дискография) са изпяти от жена.

Пее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

real-1280.jpg

 

ъ е това са въпросните Puffy Ami Yumi , малко големичка снимката, ама.. :metalist:

 

песничка

тяхна де :P:singer::metalist:

 

едит: за да я свалите накрая на страницата цъкате едно фрии и :metalist:

 

ошти

Редактирано от Morello
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.