Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

ти май си и дигнал мерника?

Откритите свалки вече са често срещани, след таз снимка :) Пази се от младежите Jolene!!!

 

А колкото до жените китаристки... Помня преди време бях чел за една девойка (вече не толкова девойка де...) която е основала една от първите женски кънтри групи през 60те. Май Кити Уелс се казваше :)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Kimberly Goss от синерджи не свири ли и тя на китара?имам 1 снимка дето е застанал алекси лайхо на концерт и свири,и до него има друго "лице" което не разпознавам,защото косата му покрива лицето,ама на нея ми прилича :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха какво трябва да значи бре . как може да и се точа като сьм и виждал 1 снимка и знам ,че слуша пьнк .

-просто са малко момичетата който свирят и още повече слушат пьнк . :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как може да и се точа като сьм и виждал 1 снимка  и знам ,че слуша пьнк .

хахаха,е тва е адекватно мислене! :huh::)

иначе пънкарките китаристки(или обратното) сме мнооого малко,наистина :guitar:

даже само китаристките(без пънкарски наклонности) се броят на пръсти за съжаление,but It`s time for revolution :lol:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даже само китаристките(без пънкарски наклонности) се броят на пръсти за съжаление,but It`s time for revolution :huh::)

Дано не станеш смешна като Great Kat(най-вече визия и характер), ми да покажеш(те), че и Вие моежете да :guitar: B) :green: Успех, моме :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май си се объркал(а), Кимбърли свири на клавир...

нещо се разминаваме.тук пише дори че няма клавир,а тя е вокалистка.или тя си е вокалистка,но си свири любителски?

п.с.мъжко съм.

Редактирано от Лелдорин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не им вярвай на тия сайтове... Кимбърли Гос, ако не знаеш, е била сешън клавир на Dimmu Borgir, Ancient и Therion

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даже само китаристките(без пънкарски наклонности) се броят на пръсти за съжаление,but It`s time for revolution  :lol:  :huh:

Дано не станеш смешна като Great Kat(най-вече визия и характер), ми да покажеш(те), че и Вие моежете да :guitar: :) :green: Успех, моме B)

хехе,мерси :)

ооо,ама аз нямам и намерение да ставам като Great Kat !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука стана някаф чат : "мьжко сьм" , "гледай да не станеш като еди кой си " , "оная каде е свирела и на какво " . :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо,ама аз нямам и намерение да ставам като Great Kat !

Тва да се чува! Тряа да я надминете по-техника бая, за да има смисъл "революцията".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.