Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Сещам за изцяло женски рок групи,примерно Auf Der Maur,Hole или The Donnas....aма не мога да се сетя за други :think: ...

Vanessa Auf Der Maur е басистка(ex-Hole).Сега има соло кариера. Лично аз не съм възхитен нито сега, нито от изпълненията и в Hole.

Казва се Melissa Auf Der Maur и освен в Hole свиреше и в Smashing Pumpkins.

Виноват, поправям се! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Сещам се и за още една китаристка - Shredmistress, далеч по-интересна и разнообразна от The Great Kat.

 

http://www.shredmistress.com/

тая е голям вьлк

да не е сестра на Блеки Лоулес? :)

а може и да свири като звяр

Грейт Кет е американска полякиня - то4ка по спора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух я тая щред мистрес

мисля че се справям по добре от нея с жиците -

да не говорим за налбанта

изобщо пове4е реклама :)

too much noize for nothing

дори грейт кат е доста по добра -не знам как може някои да се сьмнява

да не говорим за Дженифьр тя е от друга планета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jennifer Batten RUULZZZ!. На един лайф на Джако изсвири солото на Beat It може би по-добре от самия Van Halen. Сега тука някви хора ще ме оплюят, ама нека и чуят и нейните собствени неща и нека преценят тогава. Иначе предлагам да погледнете тук и тук. Определено има какво да се види и чуе. :virtuoz: :guitar: :headbang::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iBobz - за мен Дженифър струва повече от всички останали китаристки взети на куп

тя си е напрваво в Китарния топ 10 ( който сигурно включва около стотина -дори двеста най добри китаристи на планетата - и то естесвено все мъже - колкото и сексистки да звучи)

Просто Дженифър си е извоювала правото да бъда наравно с Малстийн

 

Гледах я на половин часова реклама на китарите Ибанец от франкфуртската Меса( по руското предаване ДЖЕМ)- ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА

даже по едно време си виках - Тая ще сбърка и Малмстийн :exclaim:

 

историята покрай Джако е следната - разбрал отнякъде че в швеция имало яка китаристка - и я потърсил - тя казва че Джако бил супер потресен от гнус като влезнал в апартамента и - мацката свирела нон стоп по цял ден и не си миела чиниите по месец

ама явно дори смрадта не спряла Джако - таланта си е талант

а за Бит Ит . най малкото не го свири по зле от ЕДИ

мисля че ще се появи и на Г3 турнетата ако все още не е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iBobz - за мен Дженифър струва повече от всички останали китаристки взети на куп

тя си е напрваво в Китарния топ 10 ( който сигурно включва около стотина -дори двеста най добри китаристи на планетата - и то естесвено все мъже - колкото и сексистки да звучи)

Просто Дженифър си е извоювала правото да бъда наравно с Малстийн

 

Гледах я на половин часова реклама на китарите Ибанец от франкфуртската Меса( по руското предаване ДЖЕМ)- ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА

даже по едно време си виках - Тая ще сбърка и Малмстийн :exclaim:

 

историята покрай Джако е следната - разбрал отнякъде че в швеция имало яка китаристка - и я потърсил - тя казва че Джако бил супер потресен от гнус като влезнал в апартамента и - мацката свирела нон стоп по цял ден и не си миела чиниите по месец

ама явно дори смрадта не спряла Джако - таланта си е талант

а за Бит Ит . най малкото не го свири по зле от ЕДИ

мисля че ще се появи и на Г3 турнетата ако все още не е

Само да изясниме :lol: .Дженифър Батън не е от Швеция и начина, по който се присъединява към групата на Джаксън е много тривиален,а именно чрез прослушване.На прослушването тя свири солото от "Бийт Ит" и малко фънк ритаъм ала първите албуми на Джако и той я взима.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iBobz  - за мен Дженифър  струва повече от всички останали китаристки взети на куп

тя си е напрваво в Китарния топ 10 ( който сигурно включва около стотина -дори двеста най добри китаристи на планетата - и то естесвено все мъже - колкото и сексистки да звучи)

Просто Дженифър си е извоювала правото да бъда наравно с Малстийн

 

Гледах я на половин часова реклама на китарите Ибанец от франкфуртската Меса( по руското предаване ДЖЕМ)- ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА

даже по едно време си виках - Тая ще сбърка и Малмстийн :exclaim:

 

историята покрай Джако е следната - разбрал отнякъде че в швеция имало яка китаристка - и я потърсил - тя казва че Джако бил супер потресен от гнус като влезнал в апартамента и - мацката свирела нон стоп по цял ден и не си миела чиниите по месец

ама явно дори смрадта не спряла Джако - таланта си е талант

а за Бит Ит . най малкото не го свири по зле от ЕДИ

мисля че ще се появи и на Г3 турнетата ако все още не е

Само да изясниме :lol: .Дженифър Батън не е от Швеция и начина, по който се присъединява към групата на Джаксън е много тривиален,а именно чрез прослушване.На прослушването тя свири солото от "Бийт Ит" и малко фънк ритаъм ала първите албуми на Джако и той я взима.

 

Владо

доколкото съм чел си спомням че е била на второ място и Джако взел нея , щото този на първо май се бил отказал , а кой тогава е бил на първо ... или говоря глупости :bravo:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сигурно Негово Гениално Величество Еди Ван Хален да е бил на първо място... явил се е да дръпне нивото напред и нагоре :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.