Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Годишните времена на ВИвалди не ги намерих за сеха..но видях Бетховен на скорост нейн албум от 1990 поръчах го вече :D

как ми е убегнала такава работа до сега незнам... :think: ебах ти котето :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Katrina Johansson

За тая четох в сайта на Майкъл Анджело. Пишеше, че не отстъпва по техника на никого дори от мъжете. Имаше откъси от някви нейни инструментали от наскоро записано EP - еми ни знам дали слушах няква си Катрина или самия Анджело.

Таз Катринка е супер мацка..... :inlove:

и свири яко на инструмента :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави да добавиш "Шъ я скъсам!" :headbang:

Добре си свирука тя, Малмстийн пасти да яде, ама с амалко такива като нея - хем свирливи, хем ***иви. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между нас да си остане Грейт Кат-ката гола вода :)

чух и другите неща и ся незнам дали толкова бързи пръстовки жули че чак се сливат 4-5 тона в едно или просто стърже с дясната ръка като бясна...

така де парчето по Вивалди май е най силното и и там обаче след 4-5 прослушвания става ясно за кво става дума....

 

кефи и е интересна ама до там... пък може и щото не съм Шред-ер по душа и да не ги разбирам тия работи много... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо и на мен така ми се струва?

Не искам да обиждам феновете, обаче тя, специално в тази мр3ка не показва нищо което (почти) всеки съфорумец не може да "преведе" за китара и да изсвири...

Иначе Щом дори и "Гитар Уан" и Майкъл Анджело са казали че е е топ 10, никой не се съмнява в това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, сегашния китарист на къцито (ако е още същия) е добър, поне мен ме кефи :beer:

Е останалата част от бенда са пълни дупки де.........

@Overhate, ако верно го мислиш това май си много далече от музиката... :read:

сега, че Къцката е малко глупав т'ва ние много добре го знаеме... че кара останалите да свирят глупости, т'ва също, ама сега да кажеш, че Цецо, Минко и басиста им там (Пламен май се казваше) са пълни дупки, мога само да ти препоръчам да ходиш да чуеш нещо на страничната им група Brainstorm (ако свирят заедно още де...) и ще се отречеш от думите си в Държавен Вестник ;)

и аз подкрепям мнението 4е са яки музиканти

за мен Ангел е един от най добрите в БГ

а и целия им бенд кьрти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле таз Great Kat уби всичките ми сексуални желания за днес! :D

 

jenna1_large.jpg

 

Таз не е точно китаристка де, но поне поне добре се превъплащава в тази си роля! :beer::)

заеби и китарата и булката са сладурани ;) от висшия пилотаж ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, сегашния китарист на къцито (ако е още същия) е добър, поне мен ме кефи :)

Е останалата част от бенда са пълни дупки де.........

браво бе !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам за изцяло женски рок групи,примерно Auf Der Maur,Hole или The Donnas....aма не мога да се сетя за други :think: ...

Vanessa Auf Der Maur е басистка(ex-Hole).Сега има соло кариера. Лично аз не съм възхитен нито сега, нито от изпълненията и в Hole.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех, здравейте колеги по съдба...хаххаа колко тъпо звучи...ми незнам дали сте споменали тук Bolt Thrower ама басиста им..по-точно басистката им е жена и се казва Джо Бенч..- http://boltthrower.com/band/gallery/early/Jo3.jpg http://boltthrower.com/band/gallery/early/Jo27Feb90.jpg

....за повече инфо около нея вижте целия сайт..интересен е...друга изцяло женска група за която се сещам е Kittie...които също мно яко забиват..- www.kittie.net...а освен това тук в Сф имам 1 приятелка..тя всъщност е от Казанлък..като мен която също има група...изцяло от Жени..за съжаление нямат сайт..май....ама свириха вчера в Маската..казват се Audio Vision... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам за изцяло женски рок групи,примерно Auf Der Maur,Hole или The Donnas....aма не мога да се сетя за други :think: ...

Vanessa Auf Der Maur е басистка(ex-Hole).Сега има соло кариера. Лично аз не съм възхитен нито сега, нито от изпълненията и в Hole.

Казва се Melissa Auf Der Maur и освен в Hole свиреше и в Smashing Pumpkins.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за една не особено приятна група - Holy Moses, където вокалист е жена. Групата е Holy Moses, а мадамата - Сабина Класен. Едно време се чудех как може да се дере така зверски. После започнах да слушам Сатриани и вече не се занимавах с дивотии.

 

http://www.holymoses.de/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Sabina Clasen ще идва в БГ,ако не е вече тук.Ще е в Каварна по случей концерта на Victory доколкото разбрах.

Иначе тук става въпрос за китаристки,а не за певици. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.