Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Хей, да не се бъзикате с бъдещата ми съпруга!

Jenna е само моя! :P

Тя също е виртуоз, ама на един духов инструмент.

А иначе не се плашете - Great Kat сири дбре и изглежда добре, но има навика да се дзвери по снимките и стресира младежта. Ако не е в артистичното си амплоа на зла китарна героиня, си е доста bangable :P

Горере харизвам ти я не ми тряа...кат гледам кво ги праи по филмите и как крещят за помощ хората....

Да ма викнеш да дрънча на сватбата ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, да не се бъзикате с бъдещата ми съпруга!

Jenna е само моя!  :P

Тя също е виртуоз, ама на един духов инструмент.

А иначе не се плашете - Great Kat сири дбре и изглежда добре, но има навика да се дзвери по снимките и стресира младежта. Ако не е в артистичното си амплоа на зла китарна героиня, си е доста bangable :P

Ами тя госпожица Джеймсън беше и барабанистка по едно време, но се отказа защото не натискала педали изобщо! Та за това сега е в брас секСцията...

 

Доколкото знам Шерил Кроу праскаше някво кънтри... ;) Аааа и да не забравяме "блестящата" Аврил Лавин ;)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шерил Кроу е ужас....веднъж слушах Swеet Child o'mine -нейно изпъление и беше под всякаква критика.....като не може да го изпее,да си трае,поне да не се мъчи :P :stop: ааа,и дрънкаше 3 акорда на кухарка и това беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къртни Лов не е от ранга на Вай. Тя си свири пауър акордчета и до там. Виж, басистката на Hole става (за либов де, не знам дали може да свири и май не е важно ;) )

Спотлайт, задължително ще те цаня за свирач на сватбата, само гледай да не напъплиш булката... или поне китарката ти да не се надига откъм долната страна, че ще се изложим пред гостите. :P

Jenna... много е гот тази мадама ееей, блазе му на който я оножда... :green: :green: :green:

Ше си купувам Jckson! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам за изцяло женски рок групи,примерно Auf Der Maur,Hole или The Donnas....aма не мога да се сетя за други :think:

 

Иначе е жалко,че китаристките са доста малко,но това изобщо не значи че са

по-накадърни или нещо от сорта...даже напротив :guitar: :guitar: ....просто повечето жени се захващат с инструменти като пиано,цигулка,бас или пеят :violin:

 

 

So.....It's now time for revolution.... :guitar: :guitar: :P

KERRY KING я е учил да свири на китара - предпологом и на други неща

тя е полякиня и не беше никак зле навремето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето имаше VIXEN, Girlscool, L-7 и др. изцяло женски банди с много добри инструменталисти общо. Спокойно биха могли да си мерят патките с останалите групари, но уви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шерил Кроу е ужас....

ааа,и дрънкаше 3 акорда на кухарка и това беше

E тук не съм съгласен много, ама айде

 

Имаше и некви металки, Kitty май се казваха

Макар че ако си говорим реално, виртуозни цигуларки, пианистки, виолончелистки и т.н. има...обаче известни, виртуозни китаристки от ранга на Satriani, Vai и останалите - :think: не ми идват на ум? а на вас?

 

Не става въпрос за дискриминация /някои това ще кажат веднага B) /, но може би просто ел.китарата все още не е достатъчно популярен инструмент сред женската половина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cortney Love е тъпа и неблагодарна кучка. Най- хубавите й песни са писани от Kurt Cobain (става въпрос за музиката, не текста). Ако не беше надрусана 24 - 7 щеше може би и да направи нещо но пак се съмнявам.

Avril Lavigne е готина, няма спор.

Между другото и Amy Lee има една песен в която свири на китара но това едва ли я прави китаристка. Все пак се старае момичето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Рок Предел 2004 (а и предишни години също) имаше група с китаристка, ето я

 

DSC02714.jpg

 

не беше от класата на Вай, но пък свиреха Мейдън примерно....

 

За мен това беше и остава страшна екзотика, защото китаристки има много, но са наблегнали на акустична китара... що така не се пускат на тока - незнам??? :lol::greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е----гати, като гледам първите снимки си мисля колко странно ми изглежда жена, свирща соло. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китаристки има много, но са наблегнали на акустична китара... що така не се пускат на тока - незнам??? :P:)

и аз това се чудя ....явно не се кефят да дънят жица :)

или може би понеже жените са "по-нежни души" :) и затова предпочитат акустичната.......не знам..... :think:

и аз обичам да си свиря на акустичната,ама друго е с електрическата все пак :twisted: :guitar:

най-важното е жица да има :lol: :guitar: :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...обаче известни, виртуозни китаристки от ранга на Satriani, Vai и останалите - :think: не ми идват на ум? а на вас?

Нали ти думам - Great Kat свири шред, демек вайщини, но наистина не е много известна.

А то май темата отиде към жени китаристки по принцип.

Ами имаше една жена, дето свиреше в бенда на Властващият Къци Вапцаров.

Я сом стар коцкар, праим се на кавалер и рядко говорим негативни неща за жени, ама това момиче имаше сериозен проблем с инструмента си. То при Къци май няма друг начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.