Jump to content
Българският форум за музиканти

Heart Beat


Recommended Posts

много приятно звучи.

 

 

- 1.59-2.00 полутона в баса ме изхвърли зверски в небето а след това и леката забешка в 2/4,както и пак същия полутон на баса в 2.16! Кеф!!!

 

- 3.25... е тоя енхармонизъм ми разказа играта!

@adXok или аз съм глух, или таймера на плейъра върви в друго време, или ти нещо си се объркал (или не знаеш какво значат термините които използваш)...

не се заяждам- просто констатирам!

 

:greenangel:

Редактирано от progressive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@adXok или аз съм глух, или таймера на плейъра върви в друго време, или ти нещо си се объркал (или не знаеш какво значат термините които използваш)...

не се заяждам- просто констатирам!

 

:greenangel:

Мдаам съгласен съм,големи формули голямо чудо е писал господин adxok и нищо общо с истината :lol:

Иначе за парчето евалас,много е готино :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене, КЪДРИШ братче... страшен дивак си, то се чува! :)

 

Аз да кажа моите си "оргазми" от парчето:

 

- 1.59-2.00 полутона в баса ме изхвърли зверски в небето а след това и леката забешка в 2/4,както и пак същия полутон на баса в 2.16! Кеф!!!

 

- 3.25... е тоя енхармонизъм ми разказа играта!

 

Иначе Joe Satriani и аз го зная, то кой ли не се е учил от него!?

Ами може... Ползвам Winamp 5.09!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маикооуу, мноу яко тва, принципно не съм много по този стил, убаче това определено много ми хареса :D и аз искам така да свиря ;):P

 

П.С. и базчето звучи много интересно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее благодаря за хубави думи , ..... карате ме да се чувствам страшно щастлив ..... ще продължавам да се потя на любимия си инструмент с още по голяма сила. Радвам се че това мое инструманталче е успяло да грабне толкова мои приятели и съфорумци , така че скоро ще го презапиша и надявам се с участието на Vlado Abroad и Geo да му дадем нов нов живот.Още веднъж искренно ви благодаря!!! А за звука , ми записвано е преди две години точно като се сдобих с XT-o , което вече е притежание на един наш съфорумец , та се надявам попаднало е в кадърни ръце ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее благодаря за хубави думи , ..... карате ме да се чувствам страшно щастлив ..... ще продължавам да се потя на любимия си инструмент с още по голяма сила. Радвам се че това мое инструманталче е успяло да грабне толкова мои приятели и съфорумци , така че скоро ще го презапиша и надявам се с участието на Vlado Abroad и Geo да му дадем нов нов живот.Още веднъж искренно ви благодаря!!! А за звука , ми записвано е преди две години точно като се сдобих с XT-o , което вече е притежание на един наш съфорумец , та се надявам попаднало е в кадърни ръце :D

стига бе! с XT ли си записвал това? мале мале.....браво! :blink::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.