Jump to content
Българският форум за музиканти

Ultramega- She's Gone


ultramega

Recommended Posts

Ето едно парче , което си съчиних наскоро и му сложих леко баналното име :She'sGone

По принцип трябва да си има и женски вокал но засега е в процес на работа. Темпото не е много баладично, но някак си като цяло ми звучи като балада.

 

Надявам се слушането да е приятно и да изкажете мнение .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлично звучи, даже много добре :hysterical: Много приятно настроение. Друго не мога да кажа.

С каква програма записваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е много, приятно.

 

Ако се запише в студио си е готов парчок.

 

Язе бих му намерил един вокал малко стил Фил Колинс, ама и с женски ще звучи яко, пък и това може да е понеже попрекалих с Дженезис напоследък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия момент тея барабани (особено с този фус) точно след това ел.пиано малко ме шашнаха , но нататък е супер . Иначе пък си трябва пеене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина композиция, браво! Доста е богато на звуци парчето и на мен ми напомня за нещо в стил Стинг. :greenangel:

 

Определено трябва да се запише с акустични инструменти обаче. Супер, успех! :greenangel:

Редактирано от KhanAttila
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за слушането и за мненията :)

 

yotzzo ,записвам с Нуендо3, барабаните са ИЗИДръмър, най основния рок сет, баса и пианото са от Хиперсоник, а Китарата е с ефекти от ГРИГ3. Между китарата и звуковата карта няма нищо друго освен кабел.

 

Дженезис, Стинг, та чак и Anihilator :) , щом напомня на такива качествени неща, значи бива горе долу ...

 

visiondann, не знам за кой Галин говориш, но определено в записа не участва такъв :rockon:

 

Lord Of Darkness, може и с основание да те е смутило включването на барабаните, но на мен така ми дойде :D

 

Определено трябва да се запише с акустични инструменти обаче.

KhanAttila, напълно съм съгласен обаче хора съмишленици не се намират. Остава да си дрънкаме в къщи с копютъра.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е супер, ама с тези барабани направо ми продъни ушите (слушам на слушалки) - това соло барабанче директно в мозъка ми удря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодарение на една моя позната вокалистка, парчето вече има Вокална линия. Тя беше така добра и да ги запише, но беше малко резервирана по отношение на качването му тук, тъй като песента няма текст и е с малко измислени фрази. На мен лично много ми харесва как е Измислено и изпято и липсата на текст, не ми се стори голям недостатък и го качих, надявам се да проявите разбиране...

 

Shes-Gone

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти слуша текстове :girl_cray2:

И аз това казвам... Един приятел даже каза, че разбрал за какво се пее и много му харесало :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.