Jump to content
Българският форум за музиканти

БГ барабанисти-интересни факти


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бях чувал за един дръмар от Варна ,та този пич свири по кораби и е яко копие Уекъл като свирене .Каютата му е на два етажа на първия етаж му е леглото и гардероба ,а на втория му е репетиционата .В нея си е вкарал електронен сет ,телевизор с видео уроци на Уекъл,и денем когато колегите му пият в бара той забива яко в каютата му.

Е той де, Митака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко копие Уекъл като свирене

 

аха,аха,а аз съм яко копие на Денис Чембърс...абе пич шо се излагаш???

Кацко, чуй го пък ще говорим. Чак копие не. Той се кефи повече на Донати. Ама така да се свири, в смисъл техника, не бях вижал , а не е да не съм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях свидетел от не повече от метър разстояние на веселата ситуация, в която въпросният Митак е седнал на тези барабани:

 

02.jpg

 

И небрежно е подпукал двойни удари с кардана на около 200 бпм, а Върджил Донати се навел под гъза му, гледа краката и промърморва замислено "гууд, гууд".

 

Да е жив и здрав човекът, дано да има повече такива като него в милата ни родина. thumbsup.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко копие Уекъл като свирене

 

аха,аха,а аз съм яко копие на Денис Чембърс...абе пич шо се излагаш???

Аз пиша това което съм чул,има ли смисъл да си измислям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми евала му на човека.а В.Донати е такова л***о, че щом се е впечатлил значи има закво... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като споменахте Линча - някой знае ли дали най-сетне го записаха този албум с Феномена - Глен Хюз щеше уж да пее в него, ама нищо повече не съм чул???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записаха го, миксираха го, не го харесаха, ремиксираха го и сега вече не знам дали няма да излиза най-накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама се учудих щото чак пък такива легенди да се носят за него.

Слушал съм го на лайф и с Д2 не е нищо особено,но ако го чуя в някой джаз проект или поне да прави соло мога да кажа и нещо повече за него

иначе като човек ми хареса най-много от цялата група,щото другите малко тежкареят

яшо наистина е готин пич

свирил сьм много отдавна за малко с него в една метьл банда - вагнер на ванката от форума

от д2 няма как да си проли4и като барабанист - но това си е негова работа - но нито се е забравил, нито се е надул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.