Jump to content
Българският форум за музиканти

БГ барабанисти-интересни факти


Recommended Posts

Да бе не отричам.И на мен ми харесва как свири просто казвам че страничен човек никога не може да каже за него че е добър.защото не свири нищо впечетляващо,ами си свири нещата с професионализъм,но това може да впечатли само нас барабанистите.

да не забравяме

:D ПЪНКО НЕМА ДА УМРЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Д2 имали барабанист. бил добър
Че е добър-добър е(доста),а за сета-както и всичко останало в Д2- визия :metalist:

ми добре. Според мене тва момче трябва да бъде затворено в затвор за малтретиране на барабани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бойчана, Пепи Славов и моя кумир (Бог да го прости) Краси Каменов. За първия и последния да сте чували нещо? А за Дани Годжев? Даката наистина е много напред с материала. Само веднъж съм го гледал, ама който си го може... А той си го може! Венко си е много в час, дон'т плювни по човека. Няма значение с кой е, важното е, че може! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама се учудих щото чак пък такива легенди да се носят за него.

Слушал съм го на лайф и с Д2 не е нищо особено,но ако го чуя в някой джаз проект или поне да прави соло мога да кажа и нещо повече за него

иначе като човек ми хареса най-много от цялата група,щото другите малко тежкареят

Яшо наистина е пич,а преди Д2 (те май вече са Д1) е свирил в Херман Уулвс Бенд,което дори само по себе си говори какъв барабанист е :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама се учудих щото чак пък такива легенди да се носят за него.

Слушал съм го на лайф и с Д2 не е нищо особено,но ако го чуя в някой джаз проект или поне да прави соло мога да кажа и нещо повече за него

иначе като човек ми хареса най-много от цялата група,щото другите малко тежкареят

Яшо наистина е пич,а преди Д2 (те май вече са Д1) е свирил в Херман Уулвс Бенд,което дори само по себе си говори какъв барабанист е :rolleyes:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яшо от D2 е супер пич.

Познавам го лично от доста време и мога да ви кажа че си е същия пичага. Изобщо не се е надул откакто е с D2.

Опа то май няма вече такава група май

но ако искате да чуете нещо по-различно от правия такт който свири в D2 си намерете Херманс Уулф Бенд IV.

Гледал съм го на времето на живо и мога да ви кажа, че е убийствен DRUMMER.

А на един лайв в зала Хр. Ботев направи соло на каса, флор и соло щото предишната банда счупи тома.

мен лично ме разби.

Дай боже всекиму да може да свири поне толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21

 

Ей тука 2 клипчета на един от добрите БГ барабанисти

 

Оператор съм аз с една сапунерка Самсунг ;)

 

В същата директорийка има интересни неща за барабанисти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и престанете с тоя Портной

За мен лично Mark Zonder от FATES WARRNING е по-идеен откъм барабани

ЛИЧНО МНЕНИЕ НИКОЙ НЕ ОБИЖДАМ

напълно те подркрепям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука никъде не видях "интересни факти"бе хора.аре кажете нещо повече от "аз се кефя на..." или "аз не се кефя на..."и после що разправят че барабанистите сме най-тъпи. :wall:

 

ей ви един пиниз,който е тайна,ама аз ше я издам щото никой така или иначе няма да се възползва от това знание,сигурен съм..Линча за да си подобрял едно време техниката на двойните каси свирел с некви ботуши с тежести в тях-абе кат в кунг-фу филмче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука никъде не видях "интересни факти"бе хора.аре кажете нещо повече от "аз се кефя на..." или "аз не се кефя на..."и после що разправят че барабанистите сме най-тъпи. :wall:

 

ей ви един пиниз,който е тайна,ама аз ше я издам щото никой така или иначе няма да се възползва от това знание,сигурен съм..Линча за да си подобрял едно време техниката на двойните каси свирел с некви ботуши с тежести в тях-абе кат в кунг-фу филмче :)

Аре и аз да се изкажа тогава :P

 

От човека чиито изпълнения съм качил по горе знам, че Янкулов си репетира с метални палки на глухи барабани направени от баща му. Баща му праи палки за барабани които се продават при възпълничкият Русинов ;)

 

Митака(тоя дет свиреше в сленг преди Дънди) има барабани за над 100 000 лева сигурно. Лично съм виждал снимка на комплекта и колекцията му от над 50 чинела :P

Като пътува с групи си закача едно барабанче на бедрото и си свири докато се разхожда :) не требва да се губи форма.

 

Аре стига толко че се отпуеснах :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей карузо-евала бе,една свестна приказка тука :) и в тая директотийка верно има 1-2 хубави нещица :) пират гаден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митака(тоя дет свиреше в сленг преди Дънди) има барабани за над 100 000 лева сигурно. Лично съм виждал снимка на комплекта и колекцията му от над 50 чинела :)

:) :think:

ей тука стана интересно ! :)

100 000 по кой курс на Долар- Лев ? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.