Jump to content
Българският форум за музиканти

БГ барабанисти-интересни факти


Recommended Posts

Ако сте зарибени дайте да пишем тука някакви интересни нещица за по-известните БГ дръмъри.Примерно кой как работи, биографийки и т.н. Смисъл, че от доста време търся из нета нещо подобно ама не намирам. Ако знаете къде мога да намеря PLEASE HELP ако не просто няпишете каквото знаете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

чувал ли си за група старт или за паралел 42

Не съм :godbless: и сега какво след две седмици ще ми отговориш"и аз" ли, докато във темета обсъждаща дали Портной е "най-добрият" е дива блъсканица....ебати форума....мислете бе....пишете бе.....деца.....и вие бе.....чичковци.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми трее се разбере дали Портной е най-добрия или не е. бистриме го въпроса.

 

За българските барабанисти - чух, че Д2 имали барабанист. бил добър. Аз не знаех, че имат, ама както и да е. Мое и на венко да се кефиш. Пича е наредил 83 хии барабана и 62 хии чинела и ползва по 3 от всяко. Баси якия барабанист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венко, че е пич, пич е! Ама се излага с тоя бенд бе дееа !

 

Освен това ползва my favorit - DW !

 

:P

Прав си и аз така мисля.А какво мислиш за Даката от Паникан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паникан не са ми точно от любимците, но за един хубав "завой"(не запой) са страшни.

В кратце не е мой тип музика, но е куул !

 

Особено в милата БГ - дето "днеска е на мода ....." сещаш се сигурно за тоя Хиподил

 

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от БГ тупанджиите най-присърце ми е легнал Живко (барабаниста на Хиперборея) ... самоук ... свири от 2-3 години , а вече цъка по касите като метрономче ... много ме пълни тва момче ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даката го помня от Тъмно, щото вече не слушам тежка музика и не мога да кажа за Уайаскър. Но за Тъмно - разбиваше от всякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа те друг нямат.имат там един снажен манакен дето почуква по конгите и прави соло на дайре,ама едва ли за него става дума :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама се учудих щото чак пък такива легенди да се носят за него.

Слушал съм го на лайф и с Д2 не е нищо особено,но ако го чуя в някой джаз проект или поне да прави соло мога да кажа и нещо повече за него

иначе като човек ми хареса най-много от цялата група,щото другите малко тежкареят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.