Jump to content
Българският форум за музиканти

Thomann.de


TerminalFrost

Recommended Posts

О,Божеееееее.......ТЕ ми отговориха,Алелуя!!!!

 

Hello, please send me your customer number (if you do not have one, send me your adress and phone number).I´ll make you an offer with the taxes of Bulgaria. So you can see the right prices.The shipping costs 30€ and the delay in delivery is about one week. So just send me a list of all the items you want to order and I´ll give you an offer.

 

 

Mit freundlichen Grüßen

 

Uwe Möschter

Drumabteilung

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдителния мейл пристига в рамките на 2 дни, защото той бива изпратен, когато някой от агентите им е направил заявката и го е прекарал... В мейла ще ти пише кой е агента, и ще има пълни контакти. Така че, ако примерно в момента са затрупани с поръчки догоре, тогава ще ти се наложи да чакаш един или два дни.

 

Също така ако поръчаш в Петък вечер или през уикенда, поръчката ще мине през агента съответно в Понеделник или Вторник, зависи колко други има на опашка преди нея.

 

Аз в момента чакам новия си аудио интерфейс, който трябва да е тук утре (разбира се до Холандия доставката е в рамките на един ден с UPS, по комшийски).

 

Тарикатски номер е да си дадете мобилния номер когато поръчвате. Така в момента в който поръчката е пратена получавате СМС, че е изпратена, дори и да не сте от Германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доставката би трябвало да е около 40 евра и нещата пристигат сравнително бързо. Един приятел си поръча електронни барабани от там и пристигнаха за 4 дни. Трябва да отидеш до митницата най-вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да-има такава тема и то не една,където подробно са коментирани доставките от Томан.Мисля,че затова никой не си прави труда да ти отговори.Ще трябва да се понапънеш малко.Още повече,че в самия сайт на Томан нещата са обяснени доста прилично.Дерзай и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз доколкото прочетох и разбрах от сайта -> доставката на артикули над 100 (200) евро е безплатна

колкото до времето на пристигане не знам дали трябва да се ходи до митницата или не но максимума е 1 месец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз доколкото прочетох и разбрах от сайта -> доставката на артикули над 100 (200) евро е безплатна

колкото до времето на пристигане не знам дали трябва да се ходи до митницата или не но максимума е 1 месец

 

 

 

Безплатна е за германците в границата на Германия :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, на мен лично в началото на лятото ми докараха студиен микрофон RODE NT1-A със филтър и предусилвател BEHRINGER от томан, времето на доставката беше 6 дни и ми струваше 30 евро(това е цената за всичко до 31 кг), на мен лично ми изпратиха бележка от митницата, да ида да си го получа, всичко си беше перфектно докато не видях разкъсания кашон с надпис:"Български пощи", не знам защо се получи така, но от германия ми казаха че пратката ще дойде до вратата ми чрез куриер на DHL, но уви, това не стана, не знам защо микрофона ми дойде в скъсан кашон със следи от хвърляне, закърпен с жълто тиско:"Български пощи", а жената в митницата изкара германците виновни(след като и вдигнах скандал, че това е много специфична чуплива стока, а тя ми отговори, че няма да става певица).Предполагам, че DHL праща пратките в София и от там те се разпределят за страната, но тъй като пакета е от Германия, нашите са го отворили да видят какво има вътре и после не им се е занимавало да го пускат отново по DHL, затова са използвали Български пощи, да ти кажа проблемите за пратката идват щом тя стъпи на българска земя, германците както винаги са супер точни, проблема е в нашите мърлячи тук, ако някой може да каже дали е имал същият опит, много ще се раздвам да го чуя, да де да го видя :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да влеза в Thomann.de така че да пише на англииски език.?

Кое флагче да избера така че:

- първо сайтът да бъде за англоговорящи

- и второ цените на стоките да са най-близки до тези, които ще ми поискат на мене като българин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм знаел че цените са еднакви за всички.Мерси.

 

А по повод на случката с поръчка на микрофона...нямам думи.Ако такова нещо се случи няма и как да ги осъдиш.

...Освен вечер като се прибират от работа..., но това няма да ти върне парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Там е работата, че вече са 4 работни дни откакто няма отговор...

Гледах максимално всичко да е точно и улеснено - направих си предварително акаунт, пуснах поръчката в началото на работния ден, посочих всичко необходимо, писах изрично начин на доставка, оставих си телефона...Ясно е, че не е лесно да се оправяш с няколко хиляди мeйла на ден, но все пак 4 дни ми се струват много, особено за поръчка /все си мисля, че е логично поръчките да се обработват с приоритет пред обикновените запитвания...но може и да греша/.

Няма как, ще продължа да ги тормозя...

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто я темата за Thomann.de - http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=26807

 

Доста хора са споделили опита си и си пише всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са еднакви, немските са цените, които важат за БГ. Сравнете UK и DE цените и ще видите, че немските са по-високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да се похваля - най-сетне пристигна confirmation-a! Инфото е точно, така че се надявам с UPS-a пратката да дойде до края на другата седмица! После ще се разпиша и аз в басистката фукня :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.