Jump to content
Българският форум за музиканти

Thomann.de


TerminalFrost

Recommended Posts

Аз съм пращал с ФедЕкс до Щатите и не знам дали ще ми повярвате, ама пратих в края на работния ден, на следващия ден ми се обадиха от Щатите, че пратката е на адреса !! Там където пращах бяха с 7 часа назад, т.е. пратката е стигнала за 26 часа !! Струваше много пари изпращането (235 лв), но имаше пълна застраховка и светкавична доставка !! Направо ги признах ... :hysterical::thumbs_up::)

 

Вчера пък са ми пратили от Щатите пак с ФедЕкс китарна глава, и днес ми звънна някакво гадже от ФедЕкс - София, че пратката ще е тук до 1-2 дни - да ходя на митницата да я освобождавам !! Тия са големи шампиони !! :recourse: Верно и тук цената за изпращане беше сериозна - 450 долара, но все пак - 2-3 дни за китарна глава ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, два пъти прочетох темата, но искам да синтезирам, в крайна сметка китарата къде ще пристигне накрая? В близката митница или близкия пощенски клон?

И двете. Към пощите има митнически клон, който обработва по-тежките пратки или тези с по-висока стойност.

 

Данчо, недей така с тия цени за шипинг, ще получим удар, бе... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ти кажа,че и мене ме мотаят доста време-около 2 месеца стана вече.Пристигнаха ми тунера,ДИ Бокса,стойката за китара и другите дреболии,обаче китарата я чакам още!Тъпото е че на сайта пише,че работят с ДХЛ,а всъщност ти ги пращат с дойче пощ!Никой не ти обяснява точно нещата,нито става ясно от сайта,че всъщност имаш опции с транспорта(поне повече от описаните).

Нещата ,които си поръчал,пристигат в пощата към Столична митница зад новата автогара.Търсиш гише 24.Има такси за справките-55(май)стотинки ако имаш номер за пратката,но 12 цифрения не върви(както и при ДХЛ,което е интересното :) ) и 1,15 лева без номер(на практика).Ако имаш късмет-ОК,ако не-тъпо,защото нямат телефон или не предлагат тази услуга по телефона и трябва да обикаляш през известно време да видиш дали случайно колета ти не е пристигнал(срещу горната сума-разбира се).

Гадно-а?!

П.С.Ще им напиша всичко това на Томан още днес!!!

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как всичко без китарата е пристигнало? Ти ако си ги поръчал накуп, не би ли трябвало целия пакет с поръчки да пристигне едновременно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

musicman

http://www.thomann.de/gb/schecter_demon_7_fr_sbk.htm

 

Еми гледах наличностите.В момента на пускането ми на поръчката трябваше да има доставка.Е нямаше-ок!Чаках следващата.Уж беше пристигнала (даже и на сайта бяха сложили индикацията че има налични) писаха ми имейл ,а даже ми пратиха и СМС,че ми пращат нещата-ама парен каша духа,като си проверих акаунта при тях-още не ми бяха пуснали нищо!Наличностите и на сайта изчезнаха и останах да чакам поредните доставки.Разбира се това беше съпроводено с много имейли от 2-те страни и от неудобство ми изпратиха първо наличните дребни неща,а китарата остана за по-нататък.Дочах да ми пишат,че са ми я пратили и нея,но според Бг пощи ще почакам до края на месеца.Аз съм си виновен,че не обърнах внимание на по-ниската цена за цялата поръчка-там е било разковничето,мислех че се дължи на факта че не включват тяхното ддс и ще ми го начисляват в БГ,но не би!Така като пристигне кефа ще е по-голям!

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доставката от там е 30 евро (за България). Поне аз като си поръчах от там толкова ми излезе :rolleyes:

Айде наздраве... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Якооо... че то не е скъпо ;)

Благодаря ти :)

Аз мисля към нова година ди си купя "IBANEZ GRG170DX-BKN" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лесна нашата. Туй китаристите с по-малко парици много нерви губим докато дойдат инструментите и после ти трепери ръката и не можеш да свириш... Ей го ся с колегата рахата сме клекнали да чакаме по един Schecter и неведоми са пътищата пощени!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във този сайт (Thomann.de) намерих едни много евтини китари... Но немога да разберзащо са толкова евтини... "Harley Benton". произведени в германия ли са? Ментета ли са?!?! http://www.thomann.de/gb/thomann_gitarren_set_g64.htm - Този сет е със усилвател китара ала бала само за 98 Евро :cheers: Какво става тука ?!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи се поразрови из форума и ще намериш инфо за тая марка.

Ами толкова голям форум... ако можеш да ми дадеш линкче... ще е добре :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за да ти дам линкче, трябва да хвана търсачката и да напиша там 'харли бентън' или 'harley benton', което мисля, че не е толкова трудно нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.