Jump to content
Българският форум за музиканти

Музика, мотори, алкохол ииии мноо кеф


vhcs

Recommended Posts

Миналият уикенд си направихме едно готино парти на Карандила та реших да споделя ...

 

Та натоварихме сите хАпаратура дето имаме в репитиционната - 1бр стъпало, 4 бр. бокса, пулт, микрофони, кабелци и удължители, палнахме бусеца и право на Карандила.

 

Пристигнахме и веднага си намерихме сцената - една ливадка с лек наклон към езерото :thumbdown: . Почнахме с хамалогията - да се разтоварва и реди всичко

 

IMG_12091.jpg

 

 

IMG_12064.jpg

 

 

... и така стигнахме до саундчека

 

IMG_12324.jpg

 

 

Голяма мъка ... барабаните бегат по баира надолу, духа вятър и повечето микрофони са на рабу на микрофонията, хАпаратутрата едвам ни държи, монитори и други екстри няма, няма и да има, но ентусиазъма се подкрепяше с каса шуменско в езерото и работата спореше. Бавно, но славно напредвахме докато нацелихме момента в който хем сме доволни що годе със саунда, хем не сме тихи, хем не микрофонираме, хем мазнята не е голяма ... тааа саунд чека беше готов и резултататите бяха задоволителни

 

почерпки, запознаства, огън, бири, менти, водки и др. алкохоли, палатки, мотори, гуми ... ебе може да се каже че купона лека полека се заформи. Бяхме около 30ина човека и повечето с мотори - все пак си беше мотосбирка

 

ииии по някое време си треснахме нашите тресни

 

IMG_12535.jpg

 

IMG_12504.jpg

 

IMG_12545.jpg

 

За какво пиша тоя пост - понеже тука постоянно се сблъскват 2та лагера тия които свирят само срещу адекватно заплащане и тия които свирят за кеф. Та да споделя, че с не перфектен саунд, с публика от 30ина полутрезви моториста, сцена = ливада, с цялата хамалогията по мъкнене и разнасяне, с професионалното осветление от 1бр. нощна лампа на бабата на Гого :greenball: си изкарахме страхотно. Всяла една секунда беше истинска и безрезервно изживяна.

 

... или с други думи ПънКо НЕмА УмРе !!!

 

Поздрави

Алекс

 

п.п. ииии мацки имаше

IMG_12623.jpg

но и неволни гмуркания в езерото също в гонене на касите бира :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Я! Ти си пуснал репортаж4е , а аз 4ак сега го виждам... Интересното е 4е няма нито един коментар (или вси4ки са били нецензурни и някой модератор ги е изтрил)... Мъл4и форума...От това правя 2 радикални извода: 1. Съфорумците ни не оби4ат липсата на асфалт, заменена с пущинаци, баири, гонене на бири в езерата и мацки с кожи на матори -т.е. Пунко е Мрътъв... 2. Си4ки си викат -"Големи балъци са тия да одат да свират по 4укаците на 400 км от София без пари, без ток, без осветление, без хотел и т.н." и не те удостояват с комент от върха на своя гений... :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе изглежда много арт даже. Особено смуглата мацка с белите...хм дрехи. А верно от де ток? И като гледам времето е било с вас.

 

 

Ае на тея момичета майките им с кой акъл са ги пуснали :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пък са ги питали... :thumbs_up:

 

П.П. И аз за тока да питам. Че се каним някой път да идем на някоя поляна и ния да постъргаме ей тъй с кеф и на МАХ! :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

катеричките (няма да уточнявам кои :music336: ) ни дадоха ток .... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Генератор - някакв китайски генератор ни захрани та не ни и усети даже ... ама осветлението беше нощната лапма на бабата на Гого :hysterical:

 

И като гледам времето е било с вас.

Силата беше най-вече с нас ... защото този уикенд бяхме джадаи :hysterical::metalist::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Саше, Деяне - въобще брао на OFF Road - яка мото-рок банда, даде доста от себе си тоя сезон! Жалко че ги изпуснах, поради липса на возило :metalist:

Следващото лято ще си поправя грешката- най - малкото ще съм първият в реката след бирата! :thumbs_up:

 

На колегите с коментарите за катеричките :music336::hysterical: - елате на някоя сбирка на мотофорумите и се убедете, че момичетата ни са мъжки девойки с нежни имена :hysterical: :hysterical: А пък някои - като тази смуглата с белите..ъъ.. дрехи - карат на две колела така, както някои мъже не могат да карат и бебешките колички от детството си :hysterical: :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка, благодаря ти приятелю за хубавите думи- и вие положихте много усилия и дай Боже скоро пак да ударим с теб и група СТИГА яко на живо!!! Поздрави! П.С. Как е новото желязно конче? :D Кога ще направим една гонка? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да нема желаещи ентусиасти???? Аз веднага ше дойда на подобни мероприятия. Освен това и бирите ще подгоня и 100% ще ги хвана, а за барабаните пък да не говорим :lol::lol::D Мотор немам щото ме е шубе като не съм на 4 гуми....обаче имам кола :):):) Така че има още един за следващия път!!! :cheers2::cheers2::cheers2::greenball:;):no::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно пояснение за въпросния генератор-понеже видях 4е има интерес. китайското 4удо се продава в магазини от типа на Кауфланд, Метро и пр. за около 400-500 лв. в 2 варианта- 1200 вата и 4000 вата. в Сливенския балкан ползвахме по слабия модел (1200 ват) и бяхме притеснени на тръгване дали ще ни захрани (въпреки 4е го тествахме за кратко). затова не взехме с нас големите лампови усилватели от страх 4е евент нестабилен ток може да гръмне някоя лампа. опасенията ни се оказаха напразни- китаеца си свърши работата, а ако беше по мощният модел още по добре!!! работи на бензин с доста нисък разход-2-3 литра за цяла нощ. портативен е и тежи най много 20-30 кг. пали с въже като моторните реза4ки. изобщо много удобен за горско-полско-морски купони. тва е. поздрави! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, много яко! Евала за проявения ентусиазъм и реализация на мероприятието! :thumbs_up:

 

П.П. Обявете го следващото публично - може и аз да се изтреса. Ако не ви пречат голфаджии, де ... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка, благодаря ти приятелю за хубавите думи- и вие положихте много усилия и дай Боже скоро пак да ударим с теб и група СТИГА яко на живо!!! Поздрави! П.С. Как е новото желязно конче? :punk_guitar: Кога ще направим една гонка? :punk_guitar:

 

Как може да е?! Сбъдната мечта, човек :punk_guitar: Доживях и аз да си седна (комфортно) на задника! :greenangel::-(

Гонка?! ;) Това е за пърпорене до църцорене, не е за гонене ;)...

 

Винаги с колегите сме били на мнение, че за СТИГА! ще е истинско удоволствие да свири с OFF Road отново на една сцена!

Така че когато кажете ;) ;) идваме с новите песни...

 

Следващата такава сбирка, живот и здраве, ще си донесем и нашия персийски килим да не се мести касата :);).... с бира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, много яко! Евала за проявения ентусиазъм и реализация на мероприятието! :D

 

П.П. Обявете го следващото публично - може и аз да се изтреса. Ако не ви пречат голфаджии, де ... :thumbs_up:

Благодарим! и винаги си добре дошъл-освен мотора аз също карам голф, а голфа не е кола -той е ГОЛФ :D поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.