Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустична глемарска баладка - джем


BlueZone

Recommended Posts

Много яко си го направил :punk_guitar:

 

Напомня ми малко на едно парче на Saigon Kick - Love Is On The Way ;)

 

И солцето е много пинизчийско. Единствено малко ми куца това, че на припева основния вокал слиза ниско и малко се разваля динамиката на парчето.

Редактирано от BlueZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... Първия припев според мен е добре динамически и понеже нямах търпение копирах вокала директновъв втория. Ако ми остане време ще го оправя ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mengel,

ти разби с тия вокали!!! Браво, ако можеше повечко да полираш бекинг-вокалите щеше да стане направо бетон!

Много ми хареса. Много добра музика. Солото влезе много добре, с едни гръцки пинизи... за малко.

Балада.

 

BlueZone, Пабло е дивак: "One man, one desire!", лека му пръст на Дон ЛаФонтейн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Monolith! Това което съм записал е само за да споделя идеята си за парчето. Вокалите нямат никаква обработка освен малко хал... А ето и още един вариант с промяна във втория припев Summer rain 2

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Оу, чувала съм този глас и в други теми, мнооого хубаво!

Най-сетне още едно пеене (че повечето теми в "Джем" се състоят от "китареене" ;) ).

Песен си е станало (докато моето е по-скоро "импресия", върви малко на принципа bits and pieces..., и разчитам на композицията отдолу да го "събере").

 

Много Джордж Майкъл чувам - в маниера на соловия глас и в бекграунда (изцяло с положително отношение го казвам).

И много глас има в пеенето (същински глас, с маса и с диапазон).

За динамиката в припева - ако бекграундът просто се дръпне назад, вероятно нещата ще попросветнат. Или ако на последния вокал от фразата (to be myself примерно) се сложи fade-out ефект, така че да си отпее трайността, но да не "потопи" солото във високия тон. Но това са технически подробности.

Във втората част изграждането вече... си търси една електрическа китарка в съпровода, ако питате мен - особено след No one can escape from destiny - триглас, който градира възходящо - това доста си нагрява парчето.

За текст и произношение мога да пЛиказвам много глупости, нооо...

това включване ме изкефи, запомнила съм си го, слушам го с интерес (и добри неща научавам).

И много ми е драго! :)

(Сега остава и kolyo_k да извади цигулката от калъфа и ще му подаря аватар с един, дето са му боднали кафеварката "венозно"! :))

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Monolith! Това което съм записал е само за да споделя идеята си за парчето. Вокалите нямат никаква обработка освен малко хал... А ето и още един вариант с промяна във втория припев Summer rain 2

:) :) :D Супер е станало Ачо, барабанист, китарист, а сега и вокал. :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Monolith! Това което съм записал е само за да споделя идеята си за парчето. Вокалите нямат никаква обработка освен малко хал... А ето и още един вариант с промяна във втория припев Summer rain 2

Браво!

Получило се е супер! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви!!! Почвам да си мисля, дали да не се захванем да направим един форумски албум.... Какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има един вече, но много трудно може да се намеси някой там. Все нечовеци го правиха, та... не е за простолюдието. ;)

 

Много добре вокала, кефи! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер включване от Mengel солото също е великолепно! :headbang: текста също много ме изкефи браво много яко е станало! нахъсах се да опитам нещо и аз тия дни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка направо почупваш всеки път ,не знам от къде тея лирики ,ама направо смазват.Както виждаш след теб никой не обелва тон,звук или квото и да е.Супер си и дай завърши го тоя албум вече :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе още отдавна бях пробвал да изпея нещо на "Summer Rain", ама някъде изчезна въпросният ми опит... Ако Blue Zone е заинтересуван, мога да се поровя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееееееееееееееееееееееее тва е вече ....велико!!!!!!! Е Angelina :godbless::);):):pray::wub::o

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.