Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустична глемарска баладка - джем


BlueZone

Recommended Posts

Страхотна песен! :) Още като джемвахме отгоре изключително ми хареса инструменталът, но с този готин вокал звучи прекрасно, браво!

Иначе щеше да е по-яко метрономът да беше дървен, от старите, а не дигитален :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя метроном голяма разправия - опитвах се да го махам, но засега безуспешно... така става, като се записва с отворени слушалки, ама е нямало кой да мисли овреме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допада ми движението и градацията, има динамика и във вокалите и в инструментала, много богато се е получило!

Редактирано от valitchy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Ники! За първи път чувам тази версия жива, осмислена и проникновено изпята!

Двугласът на припева е култ.

:godbless:

 

Леле, страхотен джем беше, връщам се, чета назад из темата и при все че линковете не работят, в главата ми се възкреси интерпретацията на Delyan... :)

Редактирано от Angelina Sekulova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, страхотно пеене, отдавна не бях чувал някой да изпее нещо толкова смислено и добре изпълнено! Много се радвам, че се възроди тая идея и подкрепям мнението, че изобщо не е глем. :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парче, чак сега го чувам - както е в последната версия с гласа. Браво! :) На места, докато го слушах, си представях как следва модулация в някаква изненадваща тоналност и пак връщане в оригиналната, според мен би му отивало, ама и така си е много профи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, но някои линкове при мен не се отварят (варианта на Кольо_К не можах да го чуя, а ми беше много интересно).

 

Все пак чухедин от другите вариантите и много ми хареса - много сладуранско е станало!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой пази ли все още оригиналния бекинг трак, тъй като от 1ия пост въобще не го отваря, а ми се иска да се включа :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Тъй като този "древен" джем взе да става предмет на обсъждане в една авторска тема, реших, че подходящото място за освежаване на паметта с линкове е тук. ;) А и без това моите версии отдавна не работят, така че пускам едната "за протокола": 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.