Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустична глемарска баладка - джем


BlueZone

Recommended Posts

Великолепна идея + страхотни акорди! И аз се пробвах върху тази хармoния http://media.putfile.com/HeartmaN---Ballad

 

PS УжасТ! къде се набутах в А група!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей че готино сте забили :punk_guitar: браво с голямо удоволствие чух и двата варианта по няколко пъти! Дими е ясен винаги забива супер яко и от сърце...жалко че тоя път е кратичко само...хартман човече много готино е станало браво ... особено там където свириш с уа-уато е просто супер! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Супер са забили всички участници в джема досега! :punk_guitar::hysterical::hysterical:

 

 

Ето и моето включване:

 

http://media.putfile.com/Jem-Za6ev-Raha-2

 

И вариант 1 (хронологично):

 

http://media.putfile.com/Jem-Za6ev-Raha

 

Както обикновенно има много грешки (няма да се оправдавам :hysterical: ),ама джем да става! :hysterical:

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей че готино сте забили :D браво с голямо удоволствие чух и двата варианта по няколко пъти! Дими е ясен винаги забива супер яко и от сърце...жалко че тоя път е кратичко само...хартман човече много готино е станало браво ... особено там където свириш с уа-уато е просто супер! :hysterical:

 

Благодаря сърдечно:thumbs_up: Честно казано на места не ми харесва и бях направил по-добър опит ама пуста техника (в смисъл компютъра)нещо зацикли и не можах да го запиша,но няма значение все пак.Иначе аз съм чувал доста неща които свириш и доста ме кефи стила ти! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Bird, аз съм един малко стъписан и... много по-богат човек! :)

По подобен начин ми подейства спонтанността в коментара на prayer4eto, с едната вметка, че студийната съдба на парчето зависи от автора. И по тоя повод пък искам да поздравя дебютантите в темата - за смелостта и добрия вкус!

За останалите китари, моля да ме извините, независимо че съм изслушала цялата тема, не мога да дам "технически годен" коментар и по-скоро предпочитам да си замълча.

Тъй като съм човек със склонност към мелодиите, вариантът на Delyan ми е в плейлиста. :)

Баладичното изпълнение на mengel определено внесе много тонус сред всички участници, а и аз съм безкрайно доволна, защото изпитвам потребност от коректив.

Очаквам и включването на Telerig де :hysterical:.

Хубаво стана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря много за интереса наистина :godbless: ... :thumbs_up: най сетне и аз се натутках ... темата е прекрасна и наистина се опитах да импровизирам нещо от сърце:

 

Цък Цък

 

 

П.С. Позволявам си да го посветя специално на моето слънчице.... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря много за интереса наистина :godbless: ... :godbless: най сетне и аз се натутках ... темата е прекрасна и наистина се опитах да импровизирам нещо от сърце:

 

Цък Цък

 

П.С. Позволявам си да го посветя специално на моето слънчице.... :bravo:

 

Супер е ! :bravo::wub::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииии баси...за малко да изчезна и парчето си заживяло собствен живот, при това никак не лош :wub:

 

Telerig - приятелю, счупи ми главата направо! Евала :thumbs_up:

 

Black Bird & Heartman тоже :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря много за интереса наистина :greenangel: ... :D най сетне и аз се натутках ... темата е прекрасна и наистина се опитах да импровизирам нещо от сърце:

 

Цък Цък

 

 

П.С. Позволявам си да го посветя специално на моето слънчице.... :godbless:

Срахотия...красота...и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.