Jump to content
Българският форум за музиканти

Аве я кажете 1 мнение


Mephistopheles

Recommended Posts

Намерих в един магазин някво кубенце (сега съм в процес на търсене) което изглеждаше добре, но ме притеснява че е много евтино - 120лв. кубето е 20 вата, има добър овърдрайв и 2-3 прилични бленди за дистър. Никъде не пише марка, или модел и това малко ме притеснява (заедно с ниската цена). Как бихте постъпили на мое място ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако ти харесва звука - какъв ти е проблема? Че няма марка ли? Това не бива да те притеснява въобще, стига да има гаранция, ако случайно нещо се повреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ако има гаранция, може...

 

Къде го видя???

Не че ще го купувам, ама ми е любопитно да го видя...

За 120 съм виждал само Скуайър кубев Канев, ама май не беше 20В.... по-малко май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта е Скуаиър...

Може да му е паднала табелката :)

 

Имаха там и два Фендер-а Фронтмен, да не е паднала табелката и на тези... :)

Едит: Фендера отпада - те бяха по над 250лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии не :)

Иначе има и две кубета фендер ама те са по 240лв.

а това ме устройва идеално. не бях си представял че ще намеря ново кубе 20 вата за 120 лв. :) Утре отивам да го смръкна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве мой, чисто ново е. Точно затов аме озадачи цената. От я месец ми предлагат разни по 15 вата втора ръка за по 150 лв. а туи 20вата ново, за 120...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГАРАНЦИЯ??

Да...това е обикновено форма на сервизиране, при която компанията поправя производствени повреди в продукцията си за своя сметка за определен период от време след покупката и от клиента.

 

Savy, o, басисте? :)

 

хехехехехехе :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаххахаха ;)

 

Както добре си разбрал, питах дали кубето има гаранция а не какво значи "гаранция"... но факт е че ние басистите сме си тъпички ;)

 

А ти какво висиш нон стоп в тоя форум? Я отивай да работиш хахаха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен. Изместиха го, но продавачката ми каза, че ще го връщат на старото му място. Или е срещу кръглата банка до Макдоналдс, или там до онова училище с написаните букви по фасадата - по уилицата към гарата т е точно срещу едно място, където хората си плащат данъците... Нещо такова... ;)

 

Мефистофеле, взе ли го?

Кажи после, кефи ли ;)

 

Онези, които са останали в Канев Фронтмен 15Г е едното. Другото, какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.