Jump to content
Българският форум за музиканти

Текстописци ПРЕДИЗВИКВАМ ВИ!


aarab

Recommended Posts

как да стане кото я няма музиката

 

нали прочете, че стила ще е Хип-Хоп :)

Всичко е пари приятелю,без пари мама на тате не бута

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам само да вметна ,че добри рапъри в България ИМА !

рапъри дето говорят чистата истина ,например MD Beddah .....

 

и за текстовете... да не очакваш някой да се върже да ти пише текстове ,ти да си караш парички с тях и да не ти пука....

първо ,то не става така... трябват уредени авторски права и куп още глупости за започването на това ... хммм... начинание.

 

ако искаш да правиш качествена музика се запознай с хората ,говори с тях ,а не "Напиши ми текст ,аз ще сложа музика и ще пуснем готовото парче за download"... така не става :)

 

Айде късмет! :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам само да вметна ,че добри рапъри в България ИМА !

рапъри дето говорят чистата истина ,например MD Beddah .....

 

и за текстовете... да не очакваш някой да се върже да ти пише текстове ,ти да си караш парички с тях и да не ти пука....

първо ,то не става така... трябват уредени авторски права и куп още глупости за започването на това ... хммм... начинание.

 

ако искаш да правиш качествена музика се запознай с хората ,говори с тях ,а не "Напиши ми текст ,аз ще сложа музика и ще пуснем готовото парче за download"... така не става :D

 

Айде късмет! ;)

 

За пари мисля, че дума не може да става, понеже съм обяснил, че ще се пуска безплатно....

Незнам дали знаеш как стои въпроса с авторските права (явно не), но аз съм се занимавал и в общи линии няма пролем с това. Авторът си остава автор при всички случай. Тук търся хора с идеи, и то смислени. Нека ако има желаещи да пишат. Такива, които само дрънкат не ми трябват. Имам музиката, но не смятам да я кача тук за сваляне ей така....... на интересуващите се ще изпратя, и съм пращал......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хайде бе братле, нали отдавна си пишем с теб, не във форума, а във скайпа... Теодоре, приятелю, помниш ли, че ти казах да ми дадеш някакво звучене, ще ти напиша текст, който на "залепне" както на ритъма, така и на твоята социална идея. Само ме ориентирай - трябва да чуя "стъпката", такта, да усетя сричката. Трябва да ми обясниш и посланието, което искаш да отправиш. Колкото и да си пишеш във форума, едва ли ще постигнеш ефект, ако не помогнеш на онези, които желаят да помогнат на теб. Дай малко "инфо", дай някакво демо и заедно ще жънем успехи. Не се страхувай, че идеята ти ще бъде открадната - дай ако искаш фрагмент от записа, дай го дори непрофесионално записан, попромени или изфалшифицирай нещо в звученето... Важното е тактовете, стъпките, ритъма да са верни, за да напасна римите. За съдържанието не се грижи - само ми обясни какво искаш за внушим с изпълнението и останалото е моя задача. Аз, ако си спомняш от разговорите ни по скайпа (там се представям като Тошо Петков, което също не ми е истинско име, а псевдоним, подобно на Боби Бобев) ти казах, че имам професионално отношение към текста - това ми е работата... И не забравяй, че авторството най-често е колективен процес, освен ако не се казваш Чарлз Чаплин (просто Човекът умееше всичко). Затова понякога е необходимо да рискуваш и да се довериш на някой, който е професионалист в съответната дейност при създаването на произведение. А ние искаме да създадем хитове, нали? Поздрави: Боби-Тошо (-..........)

Редактирано от boby bobev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.