Jump to content
Българският форум за музиканти

Текстописци ПРЕДИЗВИКВАМ ВИ!


aarab

Recommended Posts

Здравейте!

Търси се текстописец за стилът хип-хоп. Аз пиша музиката и ми се ще да се направи социален рап, различен от правеният досега в БГ. Писнало ми е)а и не само на мен) да слушам. че еди си кой е велик а аз сам смотан, или той карал "С"класа а аз лада.......

Искам да има много смисъл и идея в текста.

 

Вероятно сега ще се зачудите: "Къде е далаверата"?

Ми далавера няма. Ако пишете хубави текстове и се намери и добър изпълнител, след като се направят записите, след това може да се направи сайт, от който да се свалят и така нататък. Ако имате текстове и на английски също може да се измисли нещо, евентуално да се изкара и някой лев от това, но има време за това!

 

Изпращайте свои текстове на ЛС или на:

 

* aarab@mail.bg

* t_s_@abv.bg

 

или в Скайп:

 

* aarab.hris

* djteo

 

Пожелавам успех на всички, с надеждата да осъществя и този проект!!!

biggrin.gif

Редактирано от aarab
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Здравейте!

Търси се текстописец за стилът хип-хоп. Аз пиша музиката и ми се ще да се направи социален рап, различен от правеният досега в БГ. Писнало ми е)а и не само на мен) да слушам. че еди си кой е велик а аз сам смотан, или той карал "С"класа а аз лада.......

Искам да има много смисъл и идея в текста.

 

Вероятно сега ще се зачудите: "Къде е далаверата"?

Ми далавера няма. Ако пишете хубави текстове и се намери и добър изпълнител, след като се направят записите, след това може да се направи сайт, от който да се свалят и така нататък. Ако имате текстове и на английски също може да се измисли нещо, евентуално да се изкара и някой лев от това, но има време за това!

 

Изпращайте свои текстове на ЛС или на:

 

* aarab@mail.bg

* t_s_@abv.bg

 

или в Скайп:

 

* aarab.hris

* djteo

 

Пожелавам успех на всички, с надеждата да осъществя и този проект!!!

biggrin.gif

 

как да стане кото я няма музиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aarab - веднага мога да ти препоръчам GP - Гошо от Почивка

 

освен че е роден поет е и много добър танцьор, ако не вярваш ето го и доказателството:

 

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...ideoID=51839931

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да уточня някой неща. Или ти идва да рапираш и да правиш текст в рими - или не. Музиката съм я писал аз и смятам, че си залужава да види бял свят. Затова ми трябва и текст и изпълнител.

Такива - дай музика и после текст са малко несериозни когато говорим за хип-хоп.

Повтарям, че НЕ ми трябва текст с псувни, и други екстри, които заливат пазара днес.

Ако има интерес дал съм координати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добрият уличен поет в България несъмнено е д-р Пит. ако ти трябва текст за хип-хоп можеш да се свържеш с него чрез сайта му www.4yap.com

човека прави разлика с останалите, които се изявяват в тази област. за пример мога само да ти дам последните две песни на Ванко 1, които са изцяло дело на доктора - и текст и музика и запис в неговото студио в Пазарджик. Като сравниш глупостите, които правеше Ванко, докато вървеше с варненската компания и сега - разликата е очевидна. не че е станал по-добър изпълнител, но все пак песните са различни и текстовете са смислени, стига това да търсиш. ако не си чувал за доктора, потърси във vbox7.com да видиш за какво става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива - дай музика и после текст са малко несериозни когато говорим за хип-хоп.

Несериозно е това изказване...

Ако иская музика или да се юуем пияи ми на скайпа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ЗДР на всички!Бих искал да ми помогнете с това да ми напишете песен в стип ПОП или ПОП-ФОЛК няма значение дали ще е балада или др.

Ако някой има предложения да ми пише на rich_boy4@abv.bg

:):hysterical::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

ЗДР на всички!Бих искал да ми помогнете с това да ми напишете песен в стип ПОП или ПОП-ФОЛК няма значение дали ще е балада или др.

Ако някой има предложения да ми пише на rich_boy4@abv.bg

:) :) :)

Всичко е пари приятелю,без пари мама на тате не бута

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.