Jump to content
Българският форум за музиканти

Mesa


avaavaava

Recommended Posts

абе хора 4000$ за са точно 4 глави 6505+ на Peavey :) и ако кожете че ся тва са евтини усилватели :D никой да не ма разбере погрешно - свърил съм единствено на Солдано, Фарфица и Фендър (лампови) но за да свирят толкоз хора с 6505 едва ли е толкоз "евтин" <_<

 

аре bye <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора 4000$ за са точно 4 глави 6505+ на Peavey :D и ако кожете че ся тва са евтини усилватели <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_smile.png" alt=":)">

 

аре bye <_>

Не се влияй от това кой с какво свири.Аз бих свирил и с Лариос ако ми плащаха добре :)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че какво им е на лариосите :D<_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_smile.png" alt=":)"> горе долу на нивото на VEF са <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Яки са особено вградения оувърдрайв :D

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с тези дискусии май нищо не казваме на човека...

дуал вс трипъл :)

Аз още в началото му казах-Дуъл!Няма смисъл от 150W,някакси ненужно е <_>

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с тези дискусии май нищо не казваме на човека...

дуал вс трипъл <_<

Аз още в началото му казах-Дуъл!Няма смисъл от 150W,някакси ненужно е :)

 

 

Владо

:) Значи... вземи си трипъл! <_<:D :guitar:

Това са 50% повече мощност - ще можеш да вбесиш повече съседите и ако започнат да ти звънят на вратата надуваш на МАХ - тогава И те няма да могат да си чуят мислите и ще те оставят да музицираш :D

Успех!

Редактирано от ALBIREO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе те хубу им плащат ама се пак мисля че си звучи достатъчно добре кат слушам записи :) а иначе по темата Дуал по добре..150Вата не знам за кво ще са ти освен допълнителни 100-150$ разходи за 2 лампи <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНОГО ВАЖНО!!!!

Ако некои знае да ми каже какви са тези модели тремовърб(tremoverb) каво точно е това?

Като Дуъл-а е,но има и вградено тремоло и май само в комбо вариант ги предлагат,но мога и да греша)поне аз само в комбо вариант съм виждал Трем-О-Върб).

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aве маи нема такъв готин драив-сега четох по темата в и-бей!!!! :D

 

п.с не гршиш предполагам защото и аз 100 от 100 ги видиах само комво и са спрени от производство даже....аве не стават....

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, хора, колко пари струват тия неща - например тая версия - Дуал (все пак не ми трябват 150 W за домашни условия)??? Иначе съм фен на Messa - нали моя любим китарист свири с техни джаджи...

Нещо ми се привидя преди малко 3000-4000 долара, ама се надявам, че ставаше дума за други неща... хихи!

А по-горе стана дума за Larios!!!!!!! И аз си имам такова животно у нас! Просто чупи сичко! Даже и барабани спокойно надвиква (стига да не са с 2 каси и барабаниста да не треска много...).

:curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.