Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв тип сте


7thString

Recommended Posts

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И барабанистите имат какво да покажат!!! На пасажи, на които само отмерваш такта с каса можеш да се изправиш и да махаш палки демек "ей публиката, пляскайте". По-откачени брейкове със завъртане на палка накрая също се забелязват... Добра идея е и да се разберете с другите от групата за дръм соло. Спомняте ли си на Вайтснек барабаниста кво беше?!

С нЕколко думи - Въпрос На Въображение!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе според мен докато не се научиш да свириш наистина МНОГО добре, всякакви трикове с палки, изправяне, пляскане с ръце и кво ли още не са излишни занимания....

 

на сцената преди всичко си музикант, а не манекен/позьор, нали така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно е така!! :huh: и аз тва казах поначало.но от един момент нататък трябва да се мисли и за визуалната страна,пък и публиката го очаква,тяхната кожа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе който е отишъл да скача на сцената - да си скача! Иначе наистина не трябва да има ограничения в изразните ни средства там. Хм, аз преди си качвах китарата зад главата, подхвърлях я нагоре и какво ли още не.... В един момент обаче започваш да осъзнаваш, че не това е най-важното. Свирете, после скачайте. Дори да е само от кеф:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите Katsko и Anacon са изразили и моето мнение. Като знам, че четирима души ми висят на ръцете, само ми е до връткане на палки, веене на коси и т.н., още повече, че т'ва парче у нас съм го автоматизирал и метронома е бил на 176 единици... :headbang:

Ще прозвучи като офтопик, ама не е - само 2 примера:

1. Лайф в Ихтиман, готино осветление, знам репертоара наизуст и зяпам напред. Дотам, докъдето виждам, всички очи са в певеца, а като почна солото на китарата - в китариста. Почвам да се кискам. След лайфа басиста: "Абе, ти к'во умре от смех по едно време, а?" "Ами на теб се смях. 'Що се пънеш като глист на буца?" Онзи ме гледа тъпо...

2. Лайф във Мездра, страшна публика има там! След лайфа оставам да наглеждам общаците какво и как разглобяват от моите неща. Излизам(бършейки се с кърпа) и във фоайето, гледам певчо, гушнал две ученички. "Аре бе, брато! Хванах разширени вени да те чакам!" Едното момиче (по-гушнатото в певчо): "Този кой е?" Певчо, малко объркан: "Как кой?! 'Ми... Т'ва е нашия барабанист!" Момичето: "Ааааа..." А другото девойче: "Хриси... 'Ми той бил готин, бе!"

Е? Т'ва е колеги! Оти да се косим, като че ми мине!!! :headbang:

Затова, моята максима е - влизай в танка, мачкай и вкарай с каса червата при белите дробове, пък каквото ще да става! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитати

Затова, моята максима е - влизай в танка, мачкай и вкарай с каса червата при белите дробове, пък каквото ще да става! :killyou:

 

Изхождам се че за да излезеш на сцена и да мислиш за съответните работи - ти свириш!!! :happy:

 

Гледам музиката ви е завъртяла главите B)

:cheers: шоу да става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите Katsko и Anacon са изразили и моето мнение. Като знам, че четирима души ми висят на ръцете, само ми е до връткане на палки, веене на коси и т.н., още повече, че т'ва парче у нас съм го автоматизирал и метронома е бил на 176 единици... B)

Ще прозвучи като офтопик, ама не е - само 2 примера:

1. Лайф в Ихтиман, готино осветление, знам репертоара наизуст и зяпам напред. Дотам, докъдето виждам, всички очи са в певеца, а като почна солото на китарата - в китариста. Почвам да се кискам. След лайфа басиста: "Абе, ти к'во умре от смех по едно време, а?" "Ами на теб се смях. 'Що се пънеш като глист на буца?" Онзи ме гледа тъпо...

2. Лайф във Мездра, страшна публика има там! След лайфа оставам да наглеждам общаците какво и как разглобяват от моите неща. Излизам(бършейки се с кърпа) и във фоайето, гледам певчо, гушнал две ученички. "Аре бе, брато! Хванах разширени вени да те чакам!" Едното момиче (по-гушнатото в певчо): "Този кой е?" Певчо, малко объркан: "Как кой?! 'Ми... Т'ва е нашия барабанист!" Момичето: "Ааааа..." А другото девойче: "Хриси... 'Ми той бил готин, бе!"

Е? Т'ва е колеги! Оти да се косим, като че ми мине!!! :D

Затова, моята максима е - влизай в танка, мачкай и вкарай с каса червата при белите дробове, пък каквото ще да става! :cheers:

imperor, от този ти пост нататък съм ти верен фен!

 

Затова, моята максима е - влизай в танка, мачкай и вкарай с каса червата при белите дробове, пък каквото ще да става! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа...така си е Император, няма спор, макар че ние (барабанистите сиреч) обираме по-ненапористите и разочарованията са по-малко, щот тия баш знаят кво искат :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа...така си е Император, няма спор, макар че ние (барабанистите сиреч) обираме по-ненапористите и разочарованията са по-малко, щот тия баш знаят кво искат :happy:

:godbless:

 

бе те фронтмените забърсват блондинките

за нас остават умните :godbless:

 

"айде и умната...ако не е умната, тогава русата"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.