Jump to content
Българският форум за музиканти

Тремоло


Recommended Posts

предварително се извинявам за дългия и не дотам любезен пост и съм готов да приема изтриването му

 

 

с тендовагинита на китките проблем нямам,мога и с точилки да свиря,а проблема ми е че не мога да си намеря достатъчно тежки палки.иначе вече минаваш границата на добрия тон, а тва е опасно за тебе,особено ако наистина си мъж.що не видиш докъде се простира търпението ми и не ми пратиш и на мене някое такова ЛС?вервай ми-нито на приказки нито на нещо друго можеш да ме биеш.изобщо аз квото казвам във форума мога да го кажа и очи в очи,а такива като тебе дето се крият и спамят не ги трая."мнението" ти по въпроса е че не си съгласна или си съгласна с това или онова-това не е мнение а СПАМ.

 

и за да има поне нещо по темата-за да сте сигурни,че нотните стойности при тремоло са правилни, а не се получава " :huh: неброено :) "(ебати смеха) тремоло-тактувайте си със каса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

предварително се извинявам за дългия и не дотам любезен пост и съм готов да приема изтриването му

 

 

с тендовагинита на китките проблем нямам,мога и с точилки да свиря,а проблема ми е че не мога да си намеря достатъчно тежки палки.иначе вече минаваш границата на добрия тон, а тва е опасно за тебе,особено ако наистина си мъж.що не видиш докъде се простира търпението ми и не ми пратиш и на мене някое такова ЛС?вервай ми-нито на приказки нито на нещо друго можеш да ме биеш.изобщо аз квото казвам във форума мога да го кажа и очи в очи,а такива като тебе дето се крият и спамят не ги трая."мнението" ти по въпроса е че не си съгласна или си съгласна с това или онова-това не е мнение а СПАМ.

 

и за да има поне нещо по темата-за да сте сигурни,че нотните стойности при тремоло са правилни, а не се получава " :cheers: неброено :huh: "(ебати смеха) тремоло-тактувайте си със каса.

О сериозно можеш с то4илки да свириш но това е изклиу4ение от правилото а и не защтитава по никакъв на4ин твардението ти. това по горе което е дискотирано 4овека предполагам 4е имам предвид под неброено не са преброени ударите в самото тремоло а не времето за което щте се изпълниава самото тремоло както може би пилешкиа ти акъл го е разбрал 4ети по внимателно преди да критикуваш които и да било ве4е се изнервиам вси4ки мъже сте такива тапанари

 

Да и несе заиаждаи със моми4ета аз тук ти станах като изкупитела жертва маи а??

 

:)

Редактирано от mama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О сериозно можеш с то4илки да свириш но това е изклиу4ение от правилото а и не защтитава по никакъв на4ин твардението ти. това по горе което е дискотирано 4овека предполагам 4е имам предвид под неброено не са преброени ударите в самото тремоло а не времето за което щте се изпълниава самото тремоло както може би пилешкиа ти акъл го е разбрал 4ети по внимателно преди да критикуваш които и да било ве4е се изнервиам вси4ки мъже сте такива тапанари

 

че съм тъпанар е абсолютно вярно,щото мога да свиря на тъпан горе-долу :) ще ти кажа само едно"каквото повикало,такова се обадило"

 

и отново по темата(за разлика от теб)-става много хубаво тремоло на тъпан-с киека,доста народни композиции съм чувал да свършват така.тъй че тремолото е навсякъде бе хора!!! :huh:

 

бате Виктор или някой от модераторите да се намеси , нещата наистина излизат от контрол за огромно съжаление  мерси 

 

и спри да поствах най-накрая че заради тебе модераторите ше спрат хубавата тема.ако имаш нещо да ми кажеш-ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде най-накрая някой да се сети че е време да изтрие тая тема, че вече ми се повръща от всичко написано тук :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аnakon, 'що така?! Темата си е много готина и Торнадото добре я е пуснал. Въпроса е в това, че пита, а после се подиграва и раздава акъл. Ако толкова много знае - да не пита. Ако е решил да си избива комплексите - да си каже, между нас има и психолози, ще му помогнеме на момчето.

Искам да изтъкана, че някои колеги, тук във форума, не винаги са били съгласни с моето мнение, но никога не сме се хващали гуша за гуша и не сме си разменяли простотии, за което съм им благодарен. Гилдията е една и по-добре да си помагаме, отколкото да се плюеме и да се репчиме. Затова ще има чалга купон у нас, защото ние не може да се разбереме кой е "по" и кой е "най". Докато умните се наумуват, чалгите ще чалгалуват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аnakon,  'що така?!  Темата си е много готина и Торнадото добре я е пуснал. Въпроса е в това, че пита, а после се подиграва и раздава акъл. Ако толкова много знае - да не пита. Ако е решил да си избива комплексите - да си каже, между нас има и психолози, ще му помогнеме на момчето.

Искам да изтъкана, че някои колеги, тук във форума, не винаги са били съгласни с моето мнение, но никога не сме се хващали гуша за гуша и не сме си разменяли простотии, за което съм им благодарен. Гилдията е една и по-добре да си помагаме, отколкото да се плюеме и да се репчиме. Затова ще има чалга купон у нас, защото ние не може да се разбереме кой е "по" и кой е "най". Докато умните се наумуват, чалгите ще чалгалуват!

тя темата хич не е лоша

и въпроса за тремолото си е доста важен

 

аз просто се подразних че по-голямата част от тая тема се обърна на някво заяждане между колеги - барабанисти

ако имате някви проблеми помежду си - на ЛС или там по ICQ, телефон, бе квото вие си решите

 

иначе ще се радвам темата за тремолото да продължи и чакам нови неща от по-старите и опитни барабанисти от мен, защото съм тук за да науча нещо ново, не да се заяждам с някой

 

пишете още по темата pls

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аnakon, 'що така?! Темата си е много готина и Торнадото добре я е пуснал. Въпроса е в това, че пита, а после се подиграва и раздава акъл. Ако толкова много знае - да не пита. Ако е решил да си избива комплексите - да си каже, между нас има и психолози, ще му помогнеме на момчето.

Искам да изтъкана, че някои колеги, тук във форума, не винаги са били съгласни с моето мнение, но никога не сме се хващали гуша за гуша и не сме си разменяли простотии, за което съм им благодарен. Гилдията е една и по-добре да си помагаме, отколкото да се плюеме и да се репчиме. Затова ще има чалга купон у нас, защото ние не може да се разбереме кой е "по" и кой е "най". Докато умните се наумуват, чалгите ще чалгалуват!

Ей... Много правилно,бе!Браво!От мен поздрави за то4ните думи!

И....,айде стига сте се карали! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете че се връщам в спора между катско и мама ,но просто се чувствам задължен да му се отзова защото той винаги се застъпва за мен

1.катско е единственият който може да ми помогне,защото свири подобен стил музика

2.и аз съм неграмотен и ако някой ми напише куп ноти ще ми трябва около месец да ги разчета

3.това с по-тежките палки вече съм го изпробвал и все още не съм хванал тендовагинит :rolleyes:

ей брато благодарско още веднъж за упражненията на раздора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да покажем ,че сме най-културните от целия форум и да продължим темата нормално и с нормални спорове,а не с :killyou:

аре пичове аз искам да разбера кой кога ползва тремоло най-много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да покажем ,че сме най-културните от целия форум и да продължим темата нормално и с нормални спорове,а не с  :killyou:

аре пичове аз искам да разбера кой кога ползва тремоло най-много

ами бонзо поьвално е 4е имаш токова добър приател,естественно 4е ниама как да разбереш кое е по доброто,но свиренето по ноти е за предпо4итане /осхте поже4е 4е знатсите при барабаните не са 4ак толкова много/,сус сигурност катско нее прав за тежките палки особенно ако даваш на на4инаеш да свири със тиах./тожа за тежките палки несум го измислиса аз /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе мамче ама аз не съм много начинаещ нищо че съм на 16(даже нанавършени)

свиря от 7 години както е опеменато в една друга тема просто понеже никого не съм и стъпвал при учител и лявата ми ръка е развита по малко по-различен начин от дясната.и се чудех дали някой не е преудулявал същият проблем и за това попитах.но явно не трябваше,защото развалих хубавата тема.ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ВСИЧКИ

Иначе за нотите и аз скоро ще започвам да ги изучавам,щото мисля да уча висше с барабани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.