Jump to content
Българският форум за музиканти

Marthus


Recommended Posts

незнам но реших да я метна тази тема поради простата пречина че много хора не зачитат този стил на свирене. всеки се е затворил в един стил и сякаш друго няма.темата ми сигорно ще бъде премахната. но все пак мисля че този барабанист трябва да бъде видян.аз лично на концерта се изкефих бях на макс като го чух как свири. това не е от концерта но все пак ще ви даде представа за какво иде реч. приятно гледане. с тази тема не желая да се заяждам за избора ви на барабанист!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е хората да мислят,че постоянно се заяждаш,понеже то на такова си прилича.Да не говорим за правописа ти,който е ужасен.Във форума има значителен процент барабанисти,който не слушат един стил в никакъв случай.А има и такива,които свирят в няколко такива.

Относно темата-добър е,но какво показа,което вече не сме го виждали?Аз лично такъв стил вече не харесвам.Например барабаниста на Мешуга свири по-музикално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го клипчето и е интересно, обаче като изключим онез непоносими джангъри тип "32-ни с всички крайници едновременно, а при възможност 64-ни с кардана"... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е хората да мислят,че постоянно се заяждаш,понеже то на такова си прилича.Да не говорим за правописа ти,който е ужасен.Във форума има значителен процент барабанисти,който не слушат един стил в никакъв случай.А има и такива,които свирят в няколко такива.

Относно темата-добър е,но какво показа,което вече не сме го виждали?Аз лично такъв стил вече не харесвам.Например барабаниста на Мешуга свири по-музикално.

 

Подкрепям!

 

ето го и Thomas Haake -> http://www.youtube.com/watch?v=cvQx8Ic6MjM...feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) на Thomas Haake ама нещо ми се предряма от това. не виждам нищо общо с Marthus. Thomas Haake също е на голямо ниво и е от доста висок ранг барабанисти.но тази тема е главно за Marthus.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,всички се справят повече от прекрасно,спор няма.

Адаша,знам за кой е темата и няма да ти развалям кефа,ма ако се впечатляваш толкова от такова свирене,виж Derek Roddy :cheers2:

или Tim Yeung от Divine Heresy :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.