Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся си учител


Glacierise

Recommended Posts

Уж му пратих линк-а за форума ама не се е рег-нал.

Не му написах телефона тук щото може да не иска много ученици. Дава уроци по скоро като хоби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати, аз плащам по 10 на час. В такива ситуации ми е кофти, че съм от Варна :)

От чисто любопитство, какво свирите с учителя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че 10 на час е нормално. Поне навремето Малковски и Ричи по толкова взимаха, доколкото си спомням.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10лв на час не е малко за нашите стандарти, а доста учители (даже бих казал повечето) искат по толкова. Да не говорим, че не всички от тях са наистина толкова добри и като музиканти и като преподаватели (което е и по-важното).

 

Някои искат и по 15лв на час. Ако това са Гочето или Иван Лечев - ще ги дам парите, ама някакъв пич дето току що е завършил консерваторията и се мисли за голямата работа - как ли пък не.

 

Преди година ходих при един много готин учител, Александър Дилгеров се казваше (или Диугеров, не знам точно). Та той има много готина техника и е пич, а взимаше само 35лв на месец за 2 пъти седмично по един час. Проблема беше, че читалището, в което преподаваше, ми беше на 1 час път само в едната посока и просто губех адски много време, а имах и тренировки и учене. Та след 2 месеца се отказах... и загубих много !

 

Тези дни го търсех, но се оказа, че е заминал за Кувейт. Ще се върне другата година, тогава може пак да пробвам да се свържа с него...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От чисто любопитство, какво свирите с учителя?

 

Ми ако кажа всичко свързано със сола и теория няма да излъжа - гами, ладове, арпежи, техники за дясна ръка(picking), секвенции, ... няма смисъл да изброявам повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.