Jump to content
Българският форум за музиканти

Докaто свиря изглеждам като дебил


Recommended Posts

Само да поясня за Joey Jordison , че носи маската си , защото тва е "отличителния белег" на Slipknot още от край време. Има клипове в твойта туба където свири без маска и лицето му почти не прави никакви гримаси, незнам дали е тренирал ;) А безразличното изражение на маската му допълнително допринася към усешането за спокойствие у него :P

 

 

 

П.П. Погледнете Adrian Erlandson .. (барабаниста на Arch Enemy) - не знам как го прави но остава с напълно безпристрастна физиономия дори когато солира -

 

 

 

 

Поздрави! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, че яка тема имало тука ;) доста се позабавлявах да ви зяпам :P:thumbs_up:

 

П.П. Погледнете Adrian Erlandson .. (барабаниста на Arch Enemy) - не знам как го прави но остава с напълно безпристрастна физиономия дори когато солира -

на пък ми се стори съвсем обратното... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

^ Готини барабани (напомнят ми на тези на любимия ми барабанист). Ако имаш снимка където са цели и по-добре осветени плс прати на ЛС да ги видя. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Че то повечето барабанисти си изглеждат така докато свирят. Защо мислиш ги слагат най-отзад на сцената? Ама важното е да не ти пука. То при 50 000 души публика се виждаш само от първите няколко реда :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на това конкретно свирене имаше около 250, но все пак... Най-гадното е, че снимките като композиция и цвят са много яки, че даже и фокус имат, а аз изрода мръсен и на трите съм бил в несвяст... И от целия концерт има само 3 такива зелени снимки и на трите е така! хахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.