Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложение


Recommended Posts

Добре че ти го каза.

 

Всичко е временно. Седмица само четене на никой няма да се отрази лошо. И да... тези които имат знания и сега се регистрират ще им е малко кофти, но е по-добре така, отколкото всеки ден да се регват разни друсалки и да пишат простотии. А ако някой толкова неможе да потрае този период ограничено писане, има вариант за смяна на титлата и правата (знам защото дълго време бях админ и мод на няколко форума. и всъщност не е много сложно, но се изисква време).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ще изчакам още няколко дни различни потребители да споделят мненията си по темата. После ще излезем с "официално становище". :blush:

 

Резултат ще има, но за момента няма да се ограничават правата на новорегистрираните потребители. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен ограничения не трябва да има. Този форум е отворено общество, което има за цел да помага, а не да ограничава. Има много варианти, но някои от тях са прекалено радикални(дори за моите представи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,но в тоя ред на мисли дста стойностни хора ще напуснат форума за винаги ,като е и станало и продължава да става.

Нека запазим поне малкото останали иначе има опастност да се превърне в www.maloumnik-muzikant.orgiq.

Срокът от един месец ми се струва малък, но поне е решение.Според мен, трябва да се направи така ,че всеки да натрупва

рейтинг от определен брой посещения и тогава да може да пише каквото и да е.

Тук се регистрирват и хора които използват форума за комерсиални цели , като се регистрирват само за да си продадат

някой боклук внесен от някъде и след това ги няма никакви.За какво ми е такъв съфорумник.Ние сме затова-да се използваме.(В добрия смисъл разбира се)

Ако може да се направи така ,че от форумът да се вижда само част от него за новите ,няма да зле.

Както съм чел някъде ,че има подфорум за вип листата ,която само те си го виждат.

Абе трябва да има промяна ,защото нещата отиват към зле.

Трябва да има санкции/ банове и да има специална тема за тях, за да се знаят.

Изобщо контролът е задължителен вече във всеки раздел.

Това ,че някой нов но ценен няма да може да пише известно време не е голяма загуба-все още си имаме достатъчно тук.

А той ако е достатъчно активен ще си проличи.

Ясно е ,че ще има недоволни но поне броят им няма да е като нашия.

На никой не му се четат малоумни теми и някой като ги скастри става така ,че те са жертвите.

 

EAmechaniX!

 

п.с. Извинявам се за грешките ако има такива ,но пиша от един скапан лаптоп на работа и обикновено се получават.

п.с 2 Крайно време е хората кото пишат глупости да понесат отговорността си за тях,след като някой ги ''поухапе'' а не да стават жертва на обстоятелстата.

Пример; Ти какво искаш от мен бе?Що се заяждаш?

Ами не пиши глупости и няма да се...

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с "криенето" на части от Форума не е решение. Така ако скорорегнатия вижда само темите за скорорегнати (които пък надали ще се пълни с полезно инфо), може да сметне Форума за смотан и да не дойде повече...

 

Истината е, че малоумници, простаци, неграмотници и нгали твари ще има винаги и няма как да се отървем от тях. Нито тук, нито Ф2Ф... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе работата е там, че ептен малоумници баш май не влизат във форума. Май по-скоро ше се окаже, че най-големия бич за раздел "Китара", респективно за форума, щото май само от там идват идеите за тея пинизи с виждане/невиждане, та да се върнем, най-голямата ни болка май са темите от рода на: "Коя от двете", "Тая китара става ли" "А за тая какво мислите" "Как се сменят струни" и т.н. И ся кво става или някой отговаря по темата (някой по-благосклонен) или някой казва ей пишлигар бягай от тука, че ше ти скъсам ушите. И пиниза е следния тема като тези потъва за часове, важните (ама май не само те) все се ъпват. Ми нека си седи така, ако някой отговори на "Коя е по-хубава" - отговори, ако не ти се чете/отговаря - не четеш/отговаряш, ако ти е бил гаден деня влизаш и псуваш и така. Ся вече ако трупането на много теми, от които повечето са безмислени е по някакъв начин вредно за форума (от форуми не разбирам) тогава вече нека се измисли нещо.

Относно тези дето са тук само, за да продават и то да мъчат да преметнат някой...ае споко уе, TONY и EAmechaniX са винаги тука и ще им кажат квото тряаа :greenangel:;):ban::spam:

 

 

 

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TONY и EAmechaniX са винаги тука и ще им кажат квото тряаа ;):spam::ban::ban:

:greenangel: Е,само ние ли сме тука черните овце?! Нека станем стадо де!

 

Колкото до новите -трябва да им се дава по мъничко на хапки ,а не да налапват цялата филия!През това време ще могат да се поурентират ,да видят как стават нещата и чак тогава могат да бъдат активни.То не ,че за един месец може ,но все е нещо.

Иначе е лесно да се каже ;АМИИИ КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА НЕ ЧЕТИ!

Да де но докато намериш нещо свястно за четене ,ти минава времето.

А говорилнята да не би да е пълна само с цветущи бисери?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен идеята е добра, но не става дума за начинаещ ли си или не, както беше споменато по-горе. Става дума в раздел китара да няма една камара малоумни теми, при вида на който вече ми се драйфа. Все си мисля, че като вляза в тоя раздел ще видя нещо интересно - обяснение за ламповите ампове, начини за по-добра работа с тях и т.н., но уви само келяви теми(за мин) и отвреме на време за окрашение на *айното една маргаритка забита в него. Е, да , ама не ми харесва вида като цяло, предполагам и на много от вас. Като има едно такова малко разделче "дилеми" примерно ще могат да си питат наволя и всеки да влиза там когато си иска и да си излага въпросителните. Който иска да помогне- ще пише там, който не - няма да пише, но поне като знам , че ако вляза там има верояност да ми се срине деня - няма да го правя, а не както е в момента - влизам (по навик) и гледам "Китара 1 или китара 2" дескрипция "коя е по-добра". Еми при положение, че и двете са за по 450 - 500 лв. к'во да се очаква - под средното ниво. В крайна сметка има един сайт Хармони Централ където има описание на 2-та инструмента и впечатления от юзърите на тези инструменти, ако не може човек да съпостави 2 неща и да избере едното къде отива?

 

 

бла бла бла.... и т.н.

 

 

Ако някой е решил да ме наплювне за изказването ми - нека го направи на ЛС, че рядко влизам в този раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички използват свободно английски, а и не знам дали напоследък си чел ревюта в harmony-central.com ;) Но пък от друга страна си абсолютно прав, защото в крайна сметка постовете във форума се получават, като ревюта в harmony. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми действа дразнещо да се питат неща по 100 пъти.

Малко е крайно обаче решението хората да се делят по дата на регистрация, защото тази дата не винаги е критерии за компетентност.

Първата ми ел. китара е купена в годината на създаване на Интернета, а тогава интернет форуми нямаше и във фантастичните романи, което не пречеше на хората да трупат опит.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за местене на темите, че и дори направо триене, ако човека го мързи да помисли 1 минута или да търси в google.

 

Много ме дразнят теми като "СПЕ6НО–СК1САХ СТРУНА ХЕЕЛП" или "помо6т растрои са китарата кво да праа кажете майстор?"

Това не са въпроси от начинаещи, а от малоумници - всеки, който има нещо в главата може да се сети сам, как се сменят струните :D

Предлагам такива теми или да се заключват или просто никой да не отговаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или просто никой да не отговаря.

Няма как да стане... все някой отговаря.

Вижда се , че най-добре е да се направят отделни раздели за подобни малоумни въпроси, и новорегистрираните да пишат например 1 месец там и да могат само да четат главните раздели.

 

Просто е неизбежно... за 2 дена 3-4 теми , коя от коя по-малоумни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е неприятно да чета само отговори в стил "ми намери си инфо", "използвай търсачката" и подобни, особено от някои субекти, взимащи се твърде насериозно.

 

Все пак нека не забравяме идеята и целта на това местенце, а именно- че хората идват тук, защото нещо ги интересува и колкото и елементарно и тъпо да ни се струва, не вярвам някой да го е заболяло да отговори на въпрос.

 

А ако в момента не ти се отговаря и не ти се пише, или пък се комплексираш и ядосваш, че някой ПИТА с надеждата някой да му даде информация, за която ти си се ровил цял ден по сайтове, отиваш в юпорн.ком, успокояваш страстите и си готов.

 

А ако по default не ти се занимава да си полезен с нещо на хората тук, мисля, че нямаш работа пишейки подобни идеи.

 

Както винаги съм казвал- в този форум има една група от 10-20 човека, които наистина са навътре в нещата, една по-голяма група, която е със самочувствието, но не и с покритието, една огромна група ентусиасти(като мен) и една по-малка група, които знаят, че не знаят.

 

Та в този ред на нещата предлагам да се направи един под-форум за пишкомерство и вътре да си пишат само "боговете", пък аз предпочитам да съм тук, при простосмъртните ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо преди това не потърсихте във форума?

 

re-

защото нямам нерви да търся icon_lol.gif

отговорете ми по-бързо ако може...

 

re-

И аз нямам нерви да ти отговарям.

Айде правим друго, аз ти заключвам темата, а ти се учиш да използваш търсачката.

 

горното е взето от един друг форум.

така си разрешават хората проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.