Jump to content
Българският форум за музиканти

Kolio_k


Recommended Posts

Тогава ще бъде на живот и смърт :) . Само искам джентълменски да те предупредя, че само през последните 5 години, счупих 4 автоматични кафе машини.

 

...И нека по добрият победи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха нека силата бъде с вас :D - каквото и да значи това :)

 

аз по разбираеми, поне за мен, причини сравнително рядко попадам на твои мнения, предимно трябва да са били из говорилнята. по тази причина няма да те хваля за музикалните ти способности, но, ако това значи нещо, си от хората, които са ми направили много положително впечатление ей така като цяло :D например с това самопредставяне и разни подобни изчерпателни изказвания с творчески подход :)

 

как да не напише човек едно: ПОЗДРАВИ!

:)

 

ПП веднага се поправям. имах предвид, че не следя строго китарните теми... но затова пък попреглеждам форумите с авторска и кавъри, за сверяване на часовника :) та като казах - цялостно, си имах предвид цялостно ;)

ох мнооо се оплетох май :D

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много и наистина се радвам, че успявам да правя някакво позитивно впечатление с моите, доста често несвързани (поне според мен, а и този гаден навик със скобите, никога няма да се отуча от него) писания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха Навика със скобите и аз го имам(по тоя начин само се отплесвам от съществото)

 

В този форум се старая да уважавам всички ,но малцина са ми спечелили възхищението(не че някой го е еня от тая работа де :) ) , без дори да ги познавам лично и първи сред тях беше ти. Първо само със свиренето си , което е на ниво за което аз и не мога да сънувам, пък и не съм чувал почти никъде другаде. Но след време забелязах че отделно че свириш страхотно си и невероятно свестен човек(голям пич) и това може би е по важно и от първото.

 

Ще използвам мястото отново да ти блягодаря за услугите , които си ми правил непринудено и за това се отзоваваш, при нужда от компетентен съвет .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми представянето! :)

 

И аз да си кажа какво в Кольо ме кефи най-много. Как спори! И как натиква разни мухльовци по дупките им без да е циничен и брутален. Ей тъй - културно и възпитано, интелигентно и тънко, нежно и мазно! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и професионално! :rolleyes:

Големите музиканти не страдат от скруполи...за това Кольо е пич, ultramega. :beer:

Специално (и само за него) си играх 10 мин. да направя една емотиконка: kkco7.gif

 

Пиано - започнах в училище, бях пълна мъка като повечето щрайхисти, после малко се понаучих и след още 3 години в Берн, вече мога да хвана някой и друг стандарт без да спра 12 пъти

Ако стандарта е в блус-схема, това означава по 1 спиранйе на такт... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, благодарско за инфото и съветите.

Да, ей тоя все пак опрадвава съществуването на форум с такова заглавие.

Хвала.

 

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , не мога да смогна да благодаря на всички , за топлото посрещане и за хвалбите. Трябва много да черпя и то толкова много хора, така като гледам май няма да ми стигнат парите, ама ще почвам да пестя явно.

 

Ивелине, това с емотикончинцито (по пловдивски) направо ме разби.

 

Baby Thomas, радвам се че мислиш така, понякога наистина е трудно да се запази цивилизован тон, но аз наистина в повечето случаи поне се опитвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , не мога да смогна да благодаря на всички , за топлото посрещане и за хвалбите. Трябва много да черпя и то толкова много хора, така като гледам май няма да ми стигнат парите, ама ще почвам да пестя явно.

 

Ивелине, това с емотикончинцито (по пловдивски) направо ме разби.

 

Baby Thomas, радвам се че мислиш така, понякога наистина е трудно да се запази цивилизован тон, но аз наистина в повечето случаи поне се опитвам

 

Ами ние пловдивчаните трябва да се уважаваме!

Здрасти и от мен! Много ми хареса колоритното ти самопредставяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз съм фен на Кольо :)/ Като черпиш да не ме пропуснеш :thumbs_up: /........... Добре де, ако се видим може и аз да платя седем-осем-девет бири... Да не каже някой, че дедо Йоцо се е стиснал като менгеме :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Едва сега ти виждам (само-)представянето и - може да съм го казал вече -

 

Шапки долу!

 

 

:)

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден се надявам да стана наполовина толкова добър, колкото Кольо. За повече не смея да се надявам... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ти се кефя.

Следя нещата които пускаш тук,само на пред и на горе...

Риспект!!!! :)

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.