Jump to content
Българският форум за музиканти

...пролем с М-Аудио Аудиофил ...


zanev 70

Recommended Posts

... здравейте на всички .имам аудио карта М-Audio FireWire Audiophile . поради токов удар ми се омята исталацията и се наложи да я преинсталирам .към карта върви диск със необходимия софт и pdf файлове с необходимите обяснения ... всичко вървеше нормално първите минути докато не стигнах до същественото ... и там се появи страннен факт - ето какво пише на указанията 006748195.jpg

.... както се забелязва под точка едно е указано къде да клинкеш какво да търсиш и т.н. .. само че се оказа че папка "FireWire AP" няма ... също така и екзе файл на който да кликнеш ... понеже исталацията първия път ми я прави мой приятел компютърен спец , а за жалост докато я прави аз правих кафета , та поради тази причина не си спомням какъв чалъм е направил за да се появи тази папка , щото явно е направил след като е успял да исталира софта успешно ... пича в момента е в отпуск и нямам връзка с него и понеже съм нетърпелив питам - имал ли е някой подобна карта и как да реша проблема ... в диска са видни и се исталират само драйверите на картата но явно те не са достатъчни ...явно ;) ... както и да е .. ако някой може да помогне ще съм признателен . Цеко ;)

 

... ако случайно не съм обяснил както трябва моля за извинение , но не съм компютърен корифей ... може проблема да е супер смешен за решение - я да изтрия някоя регистрация ,я нещо от сорта ама като не знам как да го реша ... питам . ... живи и здрави :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, нали знайш, че съм заченат на компютър, а и съм имал 4-5 М-Аудио карти. Днес не мога, но ще гледам утре да мина да я опрайм. Вчера се чудих какво да правя, що не писа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... тук е мястото да изкажа служебна благодарност на адаша-Цецко познат още като Baby Thomas .... дойде , видя и реши проблема .... бързо и акуратно .... бравос на такива момчета :girl_witch::cheers2::cheers: ....

.... всъщност Baby Thomas във всички отношения е такъв ... точен и акуратен , с рафинирано чувство за хумор ... много съм доволен че е от Русе .... живи и здрави .Цеко :icon_shithappens:

Редактирано от zanev 70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.