Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar World Speed Record ...


Jordan_J

Recommended Posts

Баси това е много яко :nono:

 

Е на това може да се каже световен рекорд,

не като ,преди време на някъкви смешни опити на Росен Рачев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не като ,преди време на някъкви смешни опити на Росен Рачев

БИСЕР Рачев, ако не се лъжа.

 

:blink: Тоя е като супер Любо на рекламата бе... изрод неземен... :)

Абсолютно! :D

 

По принцип съм от хората, които биха коментирали подобни изява като самоцелни и безсмислени, ама тоя пич, трябва да призная, ме изкефи. Ебаси спокойствието, ебаси техниката (почти не се забелязва да му се движат пръстите освен при някои легати) и същевременно освен бързината в цялото нещо остава и някаква музикалност.

 

И все пак, като гледам такива изпълнения незибежно ме избива на смях. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да е най бързия в света но само тва ... уважавам повече да твориш музика а не да си "най бързия" ... квото и да говорим, когато стане толкова известен и добър колкото Ричи Блекмор тогава може да се каже че наистина е постигнал нещо ... а това сега ... от поредните глупави рекорди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Е недей така :thumbs_up:

Не е за пренебрегване

 

 

когато стане толкова известен и добър колкото Ричи Блекмор

 

Lekov известен не е равно на добър, нали знаеш... И слави Трифонов е известен. Рекорда не е глупав. Предполагам че малцина има ,измежду нас , които ще се справят така и с най бавното темпо , което беше 170(аз лично абсурд). Не съм забелязал техниката и бързината да пречат да твориш(процеса, който ти уважаваш). Дори напротив

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тиаго си е изрод и е само на 20 години, аз лично по-бърз китарист от него до момента не съм виждал.

А относно за творенето парчетата му са доста мелодични и смислени, даже не съм чул никаде да исипва безсмислени шредове.

В общи линие мнението ми за тоя младеж е :thumbs_up::thumbs_up::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Holy shit!!! Тоя пич е на 20 години?????????????!!!!!!!!!!!!!! Та той мяза поне на 30 и нагоре. Явно бързото свирене състарява хората :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии мнението ми за тоя младеж е :thumbs_up::thumbs_up::recourse:

 

 

Напълно съм съгласен с black_waltz - Албума му си е екстра!Тук колко 20 годишни могат да се похвалят с такова свирене? Аз съм над 30 и съм много далече от него, и нямам шансове да го настигна скоро...да не кажа-никога! Чуйте му албума и след това го хулете.

 

`айде със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.