Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител по китара в Бургас


Recommended Posts

Значи, интерсува ме дали някой може да ми даде координатите на Стоян Маринов (мисля че така се казваше) до колкото знам провежда уроците си в ДНА, но незнам кога мога да го открия, та ако може някакъв телефон за връзка или някои ако знае кога мога да го открия в ДНА

 

П.С. ако някой има информация и за други учители в Бургас да даде някакви координати за връзка. Благодаря предварително :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, интерсува ме дали някой може да ми даде координатите на Стоян Маринов (мисля че така се казваше) до колкото знам провежда уроците си в ДНА, но незнам кога мога да го открия, та ако може някакъв телефон за връзка или някои ако знае кога мога да го открия в ДНА

 

П.С. ако някой има информация и за други учители в Бургас да даде някакви координати за връзка. Благодаря предварително :girl_witch:

 

 

Успех!

Редактирано от Lana :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове....за Бургас точно не мое да ви помогна.... но в Несебър...Старият град има един ноооо нооо добър китарист на когото лично съм фен от доста време! Зоро .... но немам идея да ли би преподавал уроци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходила на уроци при Стоян и мога да кажа, че е много готин - препоръчвам го:) Само че това беше преди доста време ( нямаше GSM-и тогава ;) ). Та мога да питам един приятел, който завърши при него дали му има кординатите , само трябва да се събуди де ;) Ако те интересува пиши на Лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове....за Бургас точно не мое да ви помогна.... но в Несебър...Старият град има един ноооо нооо добър китарист на когото лично съм фен от доста време! Зоро .... но немам идея да ли би преподавал уроци...

Зоро от група"Мена"наистина е много добър китарист,но едва ли ще преподава уроци,защото е почти ослепял....а за Стоян Маринов съм чувал,че е добър учител по китара,но за съжаление нямам никакви негови координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ходил при него в ДНА, но беше преди 9 години :)

 

тогава лятото не даваше уроци - започваха през октомври. Той е преподавател и в музикалното училище и съвета ми е да го потърсиш наесен или в ДНА или в училището. Аз съм мнпого доволен от уроците навремето..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Здравейте. Живея в Бургас и си търся качествен, над средното ниво учител по китара за дете на 11 години. Може и да взима малко по-скъпо, не е проблем - държа на качеството.

 

Телефонът ми е : 0896/691 - 528.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.