Jump to content
Българският форум за музиканти

Да си поупражняваме рифовете!


Recommended Posts

Да се надяваме че нема ме убиете с орехи на сцената , ама от метъл сме забравили да свирим по-леки рифчета , колеги . Очаквам следващото предложение да се стегна и да го изкарам както трябва :D

 

 

Е как да не се съгласи човек с теб. Може да зарибим малко AC/DC :greenball::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Tоя моторбрет е достатъчно лесен за да се извади цялата китара, според мен(всички рифове).

Има доста бас в оригинала. Струва ми се, все пак, че ритъма, който свирите не е правилен.

Никога не съм я свирил, но ми се струва, че не е точно така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз след изпълнението на Металика на Моtorbreath на концерта се обезкуражих.:godbless:

 

 

Определено :huh:

 

Иначе таба на мотора е нещо като :

 

777 777 777777 333 333 333333 555 555 555555 222 222 222222

yea right?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много на лигня изби темата.

Ще драсна моторния дъх днес сигурно.

Някой има ли други предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде и аз да драсна моето предложение пък то да остане за след Battery:Тhird stone from the sun на Хендрикс ето този риф в изпълнение на моя любимец :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Master of Puppets началните рифове :) Концерта беше велик почти всичките ми любими песни дрънкаха и в погото беше голямо меле дето за жалост бях там :) Сори за оффтопика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задачка-закачка: Rammstein - "Herzeleid" от едноименния албум. Мно-о-о-о-го крива китарна линия (и на двете китари) и май ще стане интересно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, ама по една задачка на 2 дни имаме. Тука се изредихте да пускате преложения, без въобще никой да запише нещо по темата. Предлагам поне като пускате предложение, пуснете и записан ваш вариант. Иначе просто темата се разводнява доста и става ненужна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мисля, че минаха двата дни за Motorbreath, сега нека да е Battery, но след това предлагам, да оставим Metallica малко настрана :P Вярно, повечето сме под влиянието на концерта, аз лично съм много голям фен, но нека да има малко разнообразие и предложенията за следващ риф да започват в последните 12 часа на втория ден, да кажем :D

 

Утре (днес вече) се включвам с Battery на Metallica :surprise:

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.