Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов сайт за Бийтълс - Http://bgbeatle.com


bgbeatle

Recommended Posts

Саштиат хубаво ме нареди в музея на модерното изкуство :punk_guitar: Нека тогава той заеме достойно мястото се в Лувъра или до Хеопсовата пирамида ;) Кой говори за хармония, бе чичо? На дъ войд му е една завързана хармонията :greenball: Няма значение могат да участват формациЙ с разл. концепциЙ обединени под някаква обща, например. Беатлесите са толкова разнообразни, че музиката им напълно го допуска. Те вървяха напред през цялото време с вкус към всичко ново. Иначе щяха да приличат на Глен Милър. Ама ако мислим да направим скромен трибют в клубче - няма смисъл от никакви концепции и перцепции, аперцептуални конт... както и да е. То с постове няма да стане, ами да видим колко сме мераклиите и да се съберем на симпозиум/ съвместно пиене -старогр./. Май сме 5-6 човека само и това ограничава възможностите, за мое постмодернистично съжаление.

 

Дружинната, ако беше дошъл на 8-ми във Фенса, щеше да видиш/чуеш нагледно опровержение на теорийката ти. Ботълс си караха по Бийтълс без да се губи елементът на оригиналността, но който изпуснал, изпуснал.

И сега кво ми го натякваш? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Доста информация...явно са положени големи усилия!

 

...

На мен ми харесва много! :D

Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бръмбарите имат уникално добри композиции,но по-добре да ги свири някой друг..Ша замоля Бийтълс фенс клуб да не ме убива с камъни-аз съм от Стоунсите :nono::D

Всъщност Джон Ленън ме радва много като човек,но той не е цялата група..

Хайде весело посрещане на новата година! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че се намери NW8, да ни поздрави с "баджанашкото" парче на Джордж и Клептън, та темата да изскочи пак.

Иначе опозицията Бийтълс-Стоунс си е нещо като вечното дерби...

Айде, весела на всички!

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Хелоу, хора!

Ами реших да питам - понеже аз съм просто една мега фенка на Бийййтълс, но за жалост това е доста самотно занимание, поне за мен - дали има някъде в София клуб където някой да свири по-често парчета на тея момчета, че да взема да се срещна с някой себеподобно луд (е, мойта лудост е по-скоро в пасивен стадий, вече отдавна съм се примирила с нея и сега тя е по-скоро във вариант на философско обожание, което се развихря само като ги чуе на трибют и т.н...така че не приемайте че съм интензивно луда..;)....Просто ми се ще да се запозная с фенове, с които да се Come together-нем и да си Twist and shout-ваме..:) Поствам тук, щото гледам че има фенове дето владеят занаята, а и то другаде едва ли някой му пука за тея неща.. но да знаете, че не свиря на нищо, освен на молив:greenangel:

хехе:)

 

Aлекс

skype: abbey_road_girl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Клуб на Бийтълс има цело лето из парковете на София. Ще ме намериш някъде там с черна китара, след Април! :):greenangel:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.