Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов сайт за Бийтълс - Http://bgbeatle.com


bgbeatle

Recommended Posts

За всички фенове на Бийтълс, портове отвори един от най-съдържателните сайтове за групата http://bgbeatle.com В него може да прочетете за историята на нейното създаване и съществуване. Има богат снимков материал, текстове на песните, както и самите парчета.

Enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За всички фенове на Бийтълс, портове отвори един от най-съдържателните сайтове за групата http://bgbeatle.com В него може да прочетете за историята на нейното създаване и съществуване. Има богат снимков материал, текстове на песните, както и самите парчета.

Enjoy!

 

 

Браво!!! Само така!!!! :happy::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bravo!

Много добър сайт !

(бравото го написах да изглежда като списанието, не че е свързано с Бийтълс,

моментно хрумване)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Чакаме още трима-четиримата фенове от форума да дадат признаци на живот и току виж сме направили фен клуб :happy:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мноо сме в клуба.

 

Само що си мислят създателите на сайта, че всички техни песни са издавани в албуми?

Дей Трипър? Другите сингли, She loves you, I wanna hold your hand?!

Освен това не видях "Меджикъл Мистъри туър"? Да не говорим за Rarities...

Разбирам ентусиазма, ама айде не така аджамийската, мама му стара, това не е сайт за няква Аналия, Маляна или друга фолк-изтърбушена трътла...

 

Сори, че така нервно, ама Бийтълсите са дали твърде много, за да бъдат третирани на ниво "тийн възторг пред кафанска мърла".

 

Коригирайте се, моля ви.

Иначе похвална инициатива! Поздравления.

 

Това с преводните статии е страхотно; просто си ъпдейтнете инфото за песните им и всичко ще е ОК.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че под песни са имали предвид дискография, защото в историята на групата се споменават някои от неиздадените им парчета, пък и парчетата дето са писали за други групи. За пръв път разбирам, че Ролинг Стоунс са пробили с песен писана за тях от Бийтълс :cheers2:

 

А иначе евала за сайта, снощи се рових в него и четох поне 2 часа :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Саштиат, хората искат препоръки за сайта, що се караш, виж, че даже официалните албуми ги няма всички.Можем да съдействаме с информация и т.н. Предполагам, че е използван книгата на Антоний Арнаудов, най-вече.Не знаем как стои въпроса с авторски права и прочее:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе цял албум липсва - Меджикъл мистъри туър, плюс версията на Жълтата подводница - саундракът.

Кво ми говориш при такива липси?

 

Това със статиите е прекрасно; ма не е достатъчно.

Я ми намери Старите кафяви обувки на Джордж?

Ше намериш...

 

Че Строубери Фийлдс и Пени Лейн ги няма бе - култови парчоци.

 

Страхотно начало, просто си довършете работата.

И въобще не става дума за неиздавани и рядки неща, даже Рядкостите може да ги няма, ама е лошо да ги няма. Става дума за официалната дискография, докато ги е имало като група - и там има огромни пробойни. Синглите? Четворките?

 

RAIN?

Не се прави на Амнести интернешънъл, Боби.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе цял албум липсва - Меджикъл мистъри туър, плюс версията на Жълтата подводница - саундракът.

Кво ми говориш при такива липси?

 

Това със статиите е прекрасно; ма не е достатъчно.

Я ми намери Старите кафяви обувки на Джордж?

Ше намериш...

 

Че Строубери Фийлдс и Пени Лейн ги няма бе - култови парчоци.

 

Страхотно начало, просто си довършете работата.

И въобще не става дума за неиздавани и рядки неща, даже Рядкостите може да ги няма, ама е лошо да ги няма. Става дума за официалната дискография, докато ги е имало като група - и там има огромни пробойни. Синглите? Четворките?

 

RAIN?

Не се прави на Амнести интернешънъл, Боби.

 

 

 

Eй, догматик лиМонен, цяло чудо е, че е създаден такъв сайт в България и то от съвсем младо момиче, чиито връстници дори и не са чували за Бийтълс! Да не изпадаме в музикален педантизъм, все ще си пооправи пропуските девойката, но мисля, че не това трябва да е на преден план. Да се радваме, че все пак е подето подобно начинание!!!! Това си е направо ерес за съвременна Чалгария. И да вземем по-скоро да помагаме с каквото можем, Консултантий! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз помогнах с квото можах.

Забележките не са заяждане. Това са реални проблеми.

 

Мога само да разпращам, когато се коригират неточнотиите.

Иначе разделът със статии е страхотен.

 

Да не ми се сърди/ят авторите на сайта.

 

Заслужавате похвала за начинанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
За всички фенове на Бийтълс, портове отвори един от най-съдържателните сайтове за групата http://bgbeatle.com В него може да прочетете за историята на нейното създаване и съществуване. Има богат снимков материал, текстове на песните, както и самите парчета.

Enjoy!

bgbeatle, отдавна я видях тая тема, поздравления!

Нищо, че липсва част от комерсиалната дискография, ще поразровиш малко и ще си я добавиш.

 

Обаче, предлагам ти да отвориш една рубрика "За маниаци" и вътре да поизсипем...:

- колекции от добри кавъри (а то какви има, лошо да му стане на човек!)

- кретенски снимки;

- архивни записи;

- студийни сесии;

- любопитни факти...;

и прочее благинки!

 

Хей на цялото Бийтълс общество от форума едно... извънземно изпълнение (китарка само) :) :

 

Michael Chapdelaine, Come Together

 

Това човек няма как да го гледа само веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то сме се наточили за един трибют, ама има известен разнобой в концепциите :) Оообаче аз няма да се откажа лесно :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.