Jump to content
Българският форум за музиканти

Киора - Вярвам в теб


Recommended Posts

:pray::D Марио ти си машина ,адски яко соло и много добре си го извадил просто супер и монолога и земята са номер едно само така яко БГ Рок :happy:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като имам време и мерак ще я прегледам и мисля, че мога да помогна с ТАВ-а. Щото мен пък силната ми страна е писането в Гитар Про. Всъщност само това мога... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Demon_A_Go-Go - Много се радвам че солото ти е харесало (за другите сола също) , благодаря за добрите думи!!!

 

@Baby Thomas - Ще ти бъда много благодарен ако можеш леко да му пипнеш времената тук и там :)

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам ранна версия (0.1 Beta 2, RC 2), още днес мисля да продължа да ръчкам:

Киора - Вярвам в теб

 

П.П. 7 и 8-ми такт са фалшиви, не знам и дали са извадени вярно, но тъй като аз не се справям особено добре със слуховите изяви, засега не съм ги пипал. Също така баса е боцнат просто за да има няк'ав, а барабаните се повтаря само 1 такт хиляда пъти. Засега ще бъдат така, после може да ги пипна и тях...

 

П.П.2. Айде и други да се включат и да помогнат. В крайна сметка може и да я докараме докъмто 99% перфектна! :happy:

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пререлийз на ТАВ-а (0.2 Beta 4, RC 4):

Киора - Вярвам в теб

 

П.П. Довърших солото, пипнах акордите, бас линията и сложих брейковете на дръмса. Около 3 часа се пънах да вадя 7 и 8 такт и гледам, че са почти същите като на Килър. Тоест може и да сме близо! :green:

 

П.П.2. Сори, че на шит.бг, но нещо се е запънал хоста ми. Утре ще гледам да го метна и там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе на мен ли само ми се струва , че на места басът е нещо крив ? Ако имам време утре ще видя оригинала и ще оправя , ако нещо се разминава с моя слух

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз ако не сложа фалшив бас кой ще се хване да я донапише, дееба... :green:

 

П.П. Ето таба и ТУК (почти денонощно)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O, супер! Радвам се, че помогна, RockMan2005! Аз не си падам твърде слухар, така че в крайна сметка съм доволен от себе си. Доста близо до истината се получи!

killer, и твоята изобщо не беше лесна, а и може да се каже, че си "идеолога"! :D

 

Добра работа на всички! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , killer , не ти ли се занимава да напишеш един таб на солото на "Брадвата" на Ахат ? Аз след това ще го направя Guitar Pro ...

Редактирано от RockMan2005
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая песничка я свирихме едно време в скуул бенда... голяма излагация беше.. песента е елементарна, солото също, въпреки че звучи добре и сложно... изобщо не е сложно

 

и БТВ песента е леко открадната, или поне темпото акордите и напевите 100% съвпадат подозрително много с една песен... не помня точно коя, но е с 5-6 години по стара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ETO как звучи при мен Киора - Вярвам в теб, след като мине през СаундФонта...

 

А някой може ли да ми помогне за баса на Ахат - Черната овца. Плс...

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ETO как звучи при мен Киора - Вярвам в теб, след като мине през СаундФонта...

 

А някой може ли да ми помогне за баса на Ахат - Черната овца. Плс...

Аз го знам , само че не виждам никъде GuitarPro файл . Ако може ми дай линк към него .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , killer , не ти ли се занимава да напишеш един таб на солото на "Брадвата" на Ахат ? Аз след това ще го направя Guitar Pro ...

@ RockMan2005

Песента е нова за мен и събота и неделя ще я преслушам по обстойно и ще седна да го извадя , но не искам да се ангажирам с срокове, предполагам другата седмица в края или максимум по другата .... НО :) !

@ Baby Thomas - Киората добре звучи през СаундФонта !!!

@ LOE - Щом песента е елементарна за теб ще се радвам да помагаш ако искаш/имаш времето във ваденето на някои сола, както виждаш сме малко на брой ентусиастите (Killer, Baby Thomas, Ozzy,RockMan2005 ) на които ни се занимава и помощ не би била излишна. Аз лично много се изпотих на някои пасажи от Киората докато ги извадя, но тук опира строго индивидуално до техническо ниво и познания. Ще се радвам да извадиш нещо и да го споделиш с нас (казано с най-добри чувства) !!!

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.