Jump to content
Българският форум за музиканти

Киора - Вярвам в теб


Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Качих я ТУК. Писал я е Marin 'DarK' Bezhanov <_dark>

 

П.П. По принцип мога да вадя някои нещица, но специално тази ми е супер крива и не мога да се оправя. Не знам защо. Та всяка помощ би ми била от полза. Благодаря!

 

Edit: Трябва ми бас-линията... :D

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих я ТУК и ТУК. Писал я е Marin 'DarK' Bezhanov <_dark>

 

П.П. По принцип мога да вадя някои нещица, но специално тази ми е супер крива и не мога да се оправя. Не знам защо. Та всяка помощ би ми била от полза. Благодаря!

Сега не разбрах какво да я направя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния пост го едитнах, ама се засра много здраво. Качих я ТУК и ТУК.

 

Трябва ми баса на тази песен. Ако някой го знае или може да го чуе и напише. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния пост го едитнах, ама се засра много здраво. Качих я ТУК и ТУК.

 

Трябва ми баса на тази песен. Ако някой го знае или може да го чуе и напише. Благодаря!

Виж Това

 

Еми той баса в известна степен го имаше там ... Аз го направих както аз го чувам . Също така добавих Strings :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ LOE - Щом песента е елементарна за теб ще се радвам да помагаш ако искаш/имаш времето във ваденето на някои сола, както виждаш сме малко на брой ентусиастите (Killer, Baby Thomas, Ozzy,RockMan2005 ) на които ни се занимава и помощ не би била излишна. Аз лично много се изпотих на някои пасажи от Киората докато ги извадя, но тук опира строго индивидуално до техническо ниво и познания. Ще се радвам да извадиш нещо и да го споделиш с нас (казано с най-добри чувства) !!!

Аз изобщо не съм слухар, един приятел го вади, имах предвид че е елементарно за свирене :)

 

изобщо не съм си работил над слуха и даже взех да се замислям дали да не се позанимавам малко преди да съм оглушал съвсем :]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми той баса в известна степен го имаше там...

Да, но само в известна! Припева го няма, а то точно то е проблема... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми той баса в известна степен го имаше там...

Да, но само в известна! Припева го няма, а то точно то е проблема... :godbless:

Тебе припева ли ти трябва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиии, не само, но другото го има в по-голямата си част, а и е по-лесно да се извади, че са само Е-та... :cheers:

Абе каквото да е - все ще е добре дошло!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така и така сте извадили солото, дали ще може да извадите и табнете другите части от песента ? :bravo:

 

 

 

едит: за Вярвам в теб става дума :bravo:

Редактирано от _-BlackDragon-_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми другите части са същите почти... Акордната прогресия е пак Ам, С, G. Е, има малко врътки, ама...

Аз лично брадясах да я слушам, докато разписвах солото, та нещо не ми се хваща и останалото. Ети ти малко типс:

Вярвам в теб - Акорди и текст

 

Успех! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това са разлаганията, които се ползват. Буквите с които започват имената на пръстите на дясната ръка:

P - pulgar (палец)

I - indice (показалец)

M - medio (среден)

A - anonimo (безименен)

Съответно разписаната комбинация показва в каква последователност да се "ползват" пръстите... ;)

 

П.П. Тия неща не съм ги измислил аз, от книгите на Юли Марков са. Сканирани са повечето и скоро ще ги пусна за всички начинаещи и не толкова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това са разлаганията, които се ползват. Буквите с които започват имената на пръстите на дясната ръка:

P - pulgar (палец)

I - indice (показалец)

M - medio (среден)

A - anonimo (безименен)

Съответно разписаната комбинация показва в каква последователност да се "ползват" пръстите... ;)

 

П.П. Тия неща не съм ги измислил аз, от книгите на Юли Марков са. Сканирани са повечето и скоро ще ги пусна за всички начинаещи и не толкова...

аааа, това не се бях сетил, знаех си че са пръсти, И-индекс, М-мидъл, ама А и Р не ми се вързваха ;)

 

Мерси отново ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте, много се извинявам, но се обседебен от солото на песента, уви, способностите ми не ми позволяват да си го изкарам сам. Чудя се, дали бихте могли да ми помогнете с някакъв активен линк, примерно : )

 

Амин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.