Jump to content
Българският форум за музиканти

поредния измамник


Recommended Posts

Ехаааа,какво парти ще си спретнем-Прасе,бира,а мераклии колкото искаш  Пламееееее,къде си Пламен4о,не се крий мойто дете,ела при бати-къци къци   

 

Ей още една причина да харесвам този форум, освен, че

научаваш много полезни неща и се смееш и развеселяваш особенно в

понеделник сутринта :)

vihro евала братле кефиш :):):)

всички в този форум сте пичове :):)

Имах нужда да се развеселя, че нещо работата от сутринта куца :)

И виа колеги за пореден път успяхте, а този Пламенчо, ами и аз се присъединявам към vihro понякога треа силичка за беци като него :twisted:

За това,присъединявам се към призива на един колега-Пове4е тренировки в залата.За жалост, БГ музикантите не обръщат много внимания на физи4еската си подготовка,а ето,4е в такава ситуация,ще се окаже много полезно.Който ви цака,ще го ЦАКАТЕ ПО КОФАТА :killyou: п.п.Разбира се,винаги с любов :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее, какъв срам и позор за Българската Академия, такова нещо не ми е минавало и през ум, че може да се случи там.....и то "преподавател"...... :twisted: :unsure: :killyou: ТРЪГВАМ НА ФИТНЕС :twisted: :twisted: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее, какъв срам и позор за Българската Академия, такова нещо не ми е минавало и през ум, че може да се случи там.....и то "преподавател"...... :twisted: :greenangel: :killyou: ТРЪГВАМ НА ФИТНЕС :twisted: :twisted: :twisted:

Наистина няма да е зле,да сложиш няколко килца,4е така ще се с4упиш :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужажаема Г-жо Цветкова,

 

Моля менажирайте моята група, толкова приятно се почувствах докато четях вашите редове. Ще ми се изцяло, блаженно да се отпусна в менажерските ви ръце. Tiene que ser una pasada.

 

Замаяно Ваш,

Аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tiene que ser una pasada

 

Това като заплаха ли да го приемам :cheers:

 

Колкото да менажирането ако се оставиш в мои ръце едва ли ще крещиш от кеф, по-скоро от работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,да имаше пове4е сериозни мениджъри в БГ :) а и пари,да им плащаме.А като няма ка4ествени продуцентско-издателски компании,май е само една-сериозната и тя не НИ върши много работа :D и поро4ният кръг се затваря :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е грубо :cheers:

Не можеш да искаш всичко изведнъж да се оправи. А колкото до сериозността - когато се работи здраво винаги има начин да успееш. А не докато някой си чеше езика на гърба на друг....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е грубо :)

Не можеш да искаш всичко изведнъж да се оправи. А колкото до сериозността - когато се работи здраво винаги има начин да успееш. А не докато някой си чеше езика на гърба на друг....

Хей,това към мен ли е отправено????Кое му е грубото и кое невярното???4е имаме само 1 продуцентско-издателска компания,да не и казвам името,4е няма нужда от реклама,а софийските компании-да не казвам,4е и една от водещите в столицата,тотално приеба/извинявам се за грубия език/ децата от Стар Академи,4е сега се 4удят как да се отърват от нея!!!!4е по тяхна вина,единствено от БГ не е имало представител на годишното в Кан-поне така ми казаха,4е Марин не е ходил!!!!!Не знам,не се сърди.Дори и да има мениджъри,като всеки се опитва да се спасява сам и да се самопродуцира,няма как да вървят нещата и поп сцената да е конкурентноспособна на онази компания от Димитровград-но това е ли4но мнение.Ако на някого не му харесва-съжалявам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорица, не се чудете... В нашата малка държава какво очаквате... И 3% да е престъпността на фона на многобройното ни население е много. Има много изверги във всеки един бизнес. Наистина, за да си продуцент трябва да си поучил малко преди това, но не това е важното... Да си продуцент в случая опира и до коректност, защото не само той дава хляб на музикантите със своите връзки и познанства, а и музикантите му наливат в неговия джоб парички. Мъчно м стана като видях тази тема... защото има хорица, които нямат как по друг начин да съберат пари за наема си...за да могат да свирят поне веднъж седмично някъде в репетиционна... При това положение жинаги ще има такива музиканти и не само, които ще дават дарбата си за глупаци като този! Жал ми е... Аз съм социален работник по образование... и работя като техник на сайтове на клиенти в уеб-хостинг компания... Парите, колкото и да ги презирам, са нужни :D

Затова, ако човекът пострадал от побоя на този тип си извади медицинско няма да направи грешка. Има това законово право. Ние имаме законовото право, като съвестно човешки същества да казваме за където можем за този урод!

Има и качествени хора в този бранш, но как да ги познаем...

 

@Фирма Айя:

Колкото да менажирането ако се оставиш в мои ръце едва ли ще крещиш от кеф, по-скоро от работа!

 

Доколкото познавам доста от тези хора биха пищяли от кеф, защотото музиката име е начина на живот. Сред тях има доста различни като темперамент хора, но всеки от тях се дава за музиката :D

 

Пак писах много... не знам кога ще отговоря с едно изречение... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм за Стар Академи. След като видях какво се случи, много се радвам че момичето което подготвях нямаше годините.

Наистина всичко в БГ с опорочава. И това няма да спре докато не си потърсим правата.

 

Колкото до крещенето беше адресисрано към точно определенал личност, която искаше да се отпусне в блажените ми ръце.

 

А за Бързийски не би трябвало да се притеснявате особено, той вече няма кола, като се видяхме нямаше пари и за такси. И при положение, че т.н. английски бизнесмен ми се обади специално, само и само да се включи в турнето на представлението което подготвям, май много го е закъсал.

 

То всеки рано или късно си намира майстора. Ще Ви дам един пример с клуб по спортни танци, който много, ама много беше некоректен при последното си състезание. Тази година май ще има рекордно нисък брой двойки, а състезанието е международно и е в София и е с много голям награден фонд, но няма желаещи, защото организаторите са некоректни. Това се случи и с Визаж поради подобна причина. А както е тръгнало ще се случи с много още други. Стига само ние младите хора да си покажем ноктите и да си търсим правата :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужажаема Г-жо Цветкова,

 

Моля менажирайте моята група, толкова приятно се почувствах докато четях вашите редове. Ще ми се изцяло, блаженно да се отпусна в менажерските ви ръце. Tiene que ser una pasada.

 

Замаяно Ваш,

Аз

Ето това вече не е професионално ДРАГИ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз само исках да кажа,4е менажирането е последното нещо от веригата :) Най-важното е,да имаш зад гърба си силен продуцент.Да не се притесняваш за това как ще си платиш сметките,в края на месеца,ина4е за какъв "ШОУБИЗНЕС" говорим.Гладния музикант,не прави хубаво шоу-факт :P Така 4е,ако имаше поне още 2 силни продуцентско издателски компании,в БГ,които да се конкурират по между си,с което постоянно да се повишава ка4еството,мисля,4е нещата щяха да вървят.В крайна сметка,в Бг има и друга публика,не само фенове на поп-фолка.А след като Митко Димитров го постига,зна4и друг също може да го направи-алтернативи колкото искаш :) п.п.А Пламен4о,мисля,4е ве4е го забравихме,или ще си промени манталитета,ако иска да ба4ка или ще му по4упим някъде ребърцата :) Така ще си направим Шоуто да бием Бизнесмен-ШОУБИЗНЕС :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tiene que ser una pasada

 

Това като заплаха ли да го приемам :P

 

Колкото да менажирането ако се оставиш в мои ръце едва ли ще крещиш от кеф, по-скоро от работа!

не като коплимент по скоро.

 

Сори че се намъквам с третия фус ама

имах един познат който работеше за агенция Визаж,мога с ръка на сърцето да заявя че до преди 3-4 години шефовете и се занимавахо повече със сутеньорство от колкото с каквото и да било друго нещо.

:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Кучетата си лаят,кервана си върви...

Бързийски продължава да действа по същия начин:godbless: Хваща хора, КОИТО НЯМАТ МНОГО ОПИТ И ГИ ПРОБУТВА НА МУТРИТЕ ЗА СТОТИНКИ,ОТ КОИТО ТОЙ ПРИБИРА ГОЛЯМ ДЯЛ;)

Освен това досажда по телефоните когато иска нещо и не се отказва лесно...

 

И ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ВИНАГИ НАМИРА ГРЪБ, НА КОИТО ДА ПЪЛНИ ГУША!

 

ИЗПОЛЗВАЧ!!!

 

БЪРЗИЙСКА РАБОТА!

 

Влад

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си далече от истината но както всяко нещо си има своето начало си има и своя край :)

Не мога да ти говоря в подробности, не трябва. Но там има много гадост и мнго детски промити мозъци. А това не е просто тъжно, а направо страшно :) Момичетата си влизат с мечтите, а там им се изкривяват и рабиват. Но пак ти казвам всяко нещо има своето начало и край. И техният май няма да е далече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.