Jump to content
Българският форум за музиканти

Давам уроци по барабани за начинаещи!


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте! Казвам се Даниел и давам уроци по барабани. На 20 години съм и се занимавам с ударни инструменти от 11 годишен... завършил съм музикалното училище в София със същото. :) Както се досещате, през изминалите 3-4 години се занимавам само с комплект барабани. "Специализирал" съм се в рок и метъл музиката, свирене с две каси (кардан) и от скоро в "бласт-бийтовете" и екстремната музика като цяло. Уроците ще са за начинаещи, което ще рече въвеждане в основите на свиренето на барабани и малко елементарна тоерия (при необходимост). С желащите ще се занимаваме и с тежка музика, но с радост ще дам тласък на всеки, който иска да се развива и в други стилове... най-важното за мен е да го науча как да извлича информация сам за себе си т.е. как да си бъде самоучител.

 

Взимам по 5лв. на час. Първият урок е безплатен! Телефон за връзка - 0898 56 54 54. Лек ден! :music336:

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 кинта не са ли малко? За справка, китарните уроци вървят от 10 до 20, ако не и повече...

а за това, което казваш като квалификация (музикално, свирене от отдавна) би трявабало да си заслужава да искаш повече...

освен ако не го правиш само за кеф и с мисълта, че тези които почват са тийнейджъри повечето и нямат гореспоменатите ресурси :)

 

мисля, че много скоро ще те налазят :(

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, не само за китара, а за всички инструменти вървят от 10-20лв. За сега това ще е "тарифата" ми и наистина кефът е на първо място... така трябва да е за всеки! :lol:;)

 

Дано ме налазят! Мерси и на теб успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

дали би могъл да ми дадеш няколко орока просто за най-еламентарна представа пък може и да се зарибя.Каде в софия си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно мое клипче ако на някой му е интересно! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=RWLObcQiK7Y

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ето едно мое клипче ако на някой му е интересно! :cheers2:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RWLObcQiK7Y

 

:metalist: яко, готин избор на парче и група:whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз съм на 14 и много искам да се занимавам с уроци по барабани.Имаш ли възможност да ми кажеш в кой квартал ще преподаваш,за да разбера дали ще мога да се "запиша"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа човек даваш ли уроци за музикални инвалиди :dance::happy:

 

Разбира се! :bravo:

 

 

Здравей,аз съм на 14 и много искам да се занимавам с уроци по барабани.Имаш ли възможност да ми кажеш в кой квартал ще преподаваш,за да разбера дали ще мога да се "запиша"?

 

Да, преподавам в Мусагеница. Това е до Младост 1!

 

Ако някой иска да се свърже с мен, дал съм телефон по-горе! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.