Jump to content
Българският форум за музиканти

имам мерак да мога да пея!


Old_Shetarhand

Recommended Posts

бе вижте сега, не съм мераклия да ставам велик певец като Ковърдейл,Джо Кокър.....искам да мога да изкарам поне 3-4 песнички да си свиря и да си пея,ма да не ужасявам хората около мен ;) не някво професионално ми ей така по репетиции нещо такова, та мисълта ми е аджеба може ли толко некадърен и бездарен от към глас (то от към си4ко де ма ся за глас говорим:))

да се научи да пее?и ако да кажете как да се опражнявам?

 

надявам се няма да сте прекалено крити4ни ;)

 

 

айде да живей Жицата! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ами ше можеш,ако си достатъчно трудолюбив,упорит и нагъл.последното е задължително за добрия вокал.аз например не мога добре да пея но се пробва м със System Of a Down,а познавам и други които го правят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее то ако е въпрос и аз не мога да пея и се пробвам с кво ли не!;)

от Soldie Of Fortune,When A Blind Man Cries,..........Уморени КРила на ДОни..........Scorpions........нищо не се получава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми точно тва ти казвам-нищо че на се получава.ако съгрупниците не те утрепят дотогава някой ден ще се получи.ама трябва да ходиш на уроци задълже и да не те отчаява критиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееее брат ся да тръгна на уроци по пеене....... :) то даскалите ще ме ритат от там до нас бе ;) виж ся ако това че си пея и пея и пея ще помогне значи към възраст 60години,може и да мога да пея ....... "МИЛА МОЯ МАМО" ;)

мене мисълта ми бе не да тръгвам на уроци, а да си се упражнявам у назз

става ли работата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееее брат ся да тръгна на уроци по пеене....... ;) то даскалите ще ме ритат от там до нас бе ;) виж ся ако това че си пея и пея и пея ще помогне значи към възраст 60години,може и да мога да пея ....... "МИЛА МОЯ МАМО" ;)

мене мисълта ми бе не да тръгвам на уроци, а да си се упражнявам у назз

става ли работата?

И става и нестава :)

Кьто за начало е много важно да се определи какъв глас си .

 

Ако имаш възможност да се запишеш ще опитам да ти помогна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе става,ако пееш и по концерти и репетиции,но ще отнеме поне година да стигнеш добро ниво(мое мнение въз основа на наблюдения),може дори и 2 години.по-добре 1-2 месеца с уроци и после сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, едно време даскалът ми по барабани ми кзваше "Добър техничар се става с много свирене, но добър музикант се става преди всичко и с много слушане".

Така че слушай, пробвай се заедно с вървящ оригинал, после сам и т.н. В даден момент (ма не много скоро, да знаеш) ще зпочнеш сам да усещаш тоновете. Това е съвет, ако не си решил да ставаш певец, а да попяваш.

И е добре да свириш на мелодичен инструмент, така най-добре и бързо се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,както каза Egon най-добре с песента да пееш и после сам....важното е да пееш вярно,щото ако са верни тоновете,можеш и по-нисък глас да пееш(ако не можеш висок) и се получава!!!

ама ако пееш фалшиво,трудничко ще се научиш,ама с желание ще стане де!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво ще рече мелодичен инструмент?

ми опитвам се да свиря на китара (ако е мелодичен инструмент)

и туй онуй зная на пиано (ма абсолютно аматиорски)

па за записването......поне не мога да се сетя как може да стане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ако пееш фалшиво,трудничко ще се научиш,ама с желание ще стане де!!!

така си е, колкото и да си бездарен (в което се съмнявам ;) ), като си кеси6 на некоя песни4ка по четири пет часа на ден е нема на4ин да не и нау4и6 припева поне ;)

 

п.п.: пробвай да си ги пее6 и в разли4ни тоналности, докато се напасне6 някак... ма най-важното си е постоянството! (без гласовите ка4ества, 6том сам ги изключва6 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ако пееш фалшиво,трудничко ще се научиш,ама с желание ще стане де!!!

така си е, колкото и да си бездарен (в което се съмнявам ;) ), като си кеси6 на некоя песни4ка по четири пет часа на ден е нема на4ин да не и нау4и6 припева поне :angry:

 

п.п.: пробвай да си ги пее6 и в разли4ни тоналности, докато се напасне6 някак... ма най-важното си е постоянството! (без гласовите ка4ества, 6том сам ги изключва6 :no:

епа щом не вярваш дай да се сберем да посвирим двамата и ще изграча нещо да се обедиш :godbless: не ми се искаше да ти го причинявам......но ти сам ме караш ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига бе, ти се изкара че грачи6 като катерица :P , я земи прати не6то да те 4уеме ;)

хааха ;) ми не си далеч от истината :angry:

ми виж ся последния ми микрофон като изпях 1-2 песнички и видях че се е записало само шум(такива некадърници като мен не ги лови ;) )

мани базика първо че незнам ка да се запиша второ да не си мислиш че ще го кача в нета?да ми се смеете си4ки а?пуснете си Реймънд или Приятели за кво съм ви аз? :no:http://games.kefche.com/play/game/1045/ ей тая почти ме докарва ;)

а да питам кога за последно чу как катерица грачи? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хааха :no: ми не си далеч от истината ;)

ми виж ся последния ми микрофон като изпях 1-2 песнички и видях че се е записало само шум(такива некадърници като мен не ги лови ;) )

нали знае6 4е за да ти се записва не6то микрофон4ето требе да се ръ4не негде ;)

А има и друг вариант, който напоследък се харесва и на много неориентирани, с недоброкачествени тумори в главата субекти с неизвестен произход (въпреки 4е о4евадно са от някой градски клозет) 4ислящи себе си към лигата на чалгистите :angry: а по-то4но КАБИНАТА!! :P

 

мноо добро място за дебют :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.