Jump to content
Българският форум за музиканти

форумът е муден ..


Recommended Posts

нещо сървъра ли е бавен, или аз винаги попадам на бавни компютри с бавен интернет ..

винаги, когато тръгне да ми зарежда раздел или подраздел, забива за около (10-20 сек., а понякога и за повече) и е много неудобно, защото си тръгнал да скролваш надолу по страницата и по едно време застане и не мърда и ...........................

има ли го при някой друг този проблем? много е досадно наистина

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

скролваш надолу по страницата и по едно време застане и не мърда
Има го това и при мен,но за около 2 сек. някъде.Все пак ми е бавен компа и нета.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причини бол. Вероятни са следните:

 

Много картинки в сигнатурите на потребителите на форума. Това бави, защото хотлинква картинките от външни локации.

Натоварен SQL сървър.

Просто наистина слаб комп или кофти Интернет връзка.

 

На мен ми зарежда бавно само ако има снимки или динамини картинки в подписите ви. Затова опитахме да въведем правилото за сигнатурите, но уви никой не ни послуша. Сега ето ви последствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имайте предвид, че това си товари. Форумът се намира на достатъчно добра машина, за да има проблеми със сървър според мен. Пингът е ОК:

 

48 packets transmitted, 48 packets received, 0% packet loss

round-trip min/avg/max = 0.8/1.0/1.8 ms

 

 

За сравнение давам дата.бг:

 

--- data.bg ping statistics ---

45 packets transmitted, 45 packets received, 0% packet loss

round-trip min/avg/max = 0.6/0.7/1.5 ms

 

 

Всичко е от съдържанието, което е на страницата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нета ми е от скапаните (ама от най най - малък град , nonБТК user) и няам такъв проблем . Тегля принципно (ако изобщо успея да тръгна да тегля нещо) с 10-20 , макс 50kbyte/s . Вие си решете къде е проблема .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам... Това, което каза е доста обезпокоително, защото аз в момента съм на наета оптика към Мегалан и смея да твърдя, че с очите си видях как зарежда картинката в подписа ти със зор. Май ще лобирам за премахването на подписите на потребителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше добра ръкавица :thumbs_up: Направено с Т1 връзка през щатско:

 

 

Domain name Size Load Time Average Speed per KB

forum.muzikant.org 120.11 KB 2.05 seconds 0.02 seconds

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега със Firefox не съм имал такъв проблем. Всяка страница зарежда за минимум 5 секунди. Пък и не съм на много бърз интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря най-вече относно картинк(ата)ите в подписите :thumbs_up: И не само на Lord-a, защото ся не можем да кажем, че неговата картинка е причина за забавянето на форума. Хехехех. Нещата се натрупват :music336:

 

Аз нямам никакви проблеми - връзката Евроком Кабел, забравих вече колко мегабита след последното увеличение, и през Опера Мини на телефона също, пробвах сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.