Jump to content
Българският форум за музиканти

търсиа мнение за Korg Ax1g


qillara

Recommended Posts

кажете по ниакоя дума за тоя процесор моля ?

макарче за мен всичко зависи от това към какъв звук се стремиш и дали можеш да го настроиш да излиза от процесора . но все пак ако някои е свирил с този модел моля пишете и с какжа техника сте го използвали и за какъв стил музика! :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми попаднал за 2-3 седмици (мисля че точно този модел) но за целите ми не ме удовлетвори. Свиря black, а звука на машинката нещо не можах да го нагодя. Прекалено изчистен беше, а и choirs-a беше леко шибан :D Но като цяло ако няма да свириш нещо от рода на black (щото само за тва го ползвах аз лично) сигурно ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Napulno Sum Suglasen s Mephistopheles

 

Mnoo Zavisi Ot Tva Kwo Iska6 Da Sviri6

Za Toq To4no Nz Oba4e Sum Sviril S Nqkuv Po-Nov Korg

I Da Ti Kaja Ima6e Su6tiq Problem - Pri Po Tejkite Ne6ta Nikuv Go Nqma6e

Ina4e Ako 6e Sviri6 AC/DC (Nedei!!!) 6ti Svu6i Rabota :D

Az Ne Bih Si Go Vzel

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Ми и аз съм пробвал да свиря метъл с тоя процесор, и не става. Иначе за рок е много добър, акустичния симулатор му е екстра и чистите звуци звучат много обемно. Така че - ако свириш по-леки неща, става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Az svirih s nego dulgo vreme i predi sum sviril i sum mn dovolen,no samo ako se vklu4i kum Kube,ina4e otpi6ete markata KORG za centralno wklu4wane....

To4no tozi model ima mn kusuri,az tolkowa go polzwah,4e mu bqh shwanal wsi4ko!Ima golqm problem s niskite,no ako si naprai6 opredeleni nastrojki zwu4i super!

A ako trqbwa da go srawnqwam

ZOOM 505 I ili II bez zna4enie - MNOGO ZLE SA SPRQMO NEGO!Korg-a e na dosta po wisoko niwo a i si ima 3rd pedal,kojto mn pomaga!

 

-----------------

btw znam 4e ne mu e tuka mqstoto ama prodavam edin takuv KORG - 150 lv,kupuvan e za 330lv,no mn otdavna.Mnogo e zapazen lepenkata na displeya ne e mahana o6te!

za Kontakti drasnete na ICQ-to 106859160 ili maila: bobyroti@mail.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.